Ege

19.09.2012 - 02:30 | Son Güncelleme: 19.09.2012-2:30

Esnafa AVM garantisi

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Esnaf Odaları temsilcilerine, Alsancak Limanı ve Alsancak Stadı’nda yapılmak istenen AVM’ler konusunda duruşunun değişmeyeceği sözünü verdi

Sitene Ekle

İZMİR Milliyetİzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Zekeriya Mutlu ve yönetim kurulu üyeleri 25. Ahilik Haftası ve Esnaf Bayramı etkinlikleri kapsamında İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nu ziyaret etti. Ziyarete Birlik tarafından yılın ahisi seçilen Feyzullah Bıçakçılar da katıldı.  
Ahilik Haftası nedeniyle İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nu, 340 bin esnaf ve sanatkar adına ziyaret ettiklerini belirten Zekeriya Mutlu, “Esnaf demek, vefa demek, barış demek, toplumun mutluluğu ve huzuru demek. Biz ahilikten böyle gördük, böyle uygulamaya da devam ediyoruz” dedi.
Kentte birçok konuda bilgi kirliliği yaşandığına dikkat çeken Başkan Aziz Kocaoğlu, “Biz hiçbir kara parçasını AVM alanı olarak belirlemedik. Hem Alsancak Stadı, hem Alsancak Limanı’ndaki duruşumuz biliniyor. Kentin geleceğinin kurtarılması adına bir karşı duruş sergiliyoruz” diye konuştu.


Etiketler: haber, haberler
©Copyright 2012 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.