16.09.2018 - 01:30 | Son Güncelleme: 16.09.2018-1:30 A-A+

GALATASARAY MAÇI EKRANA GELECEK Mİ?Hatırlarsınız, UEFA Şampiyonlar Ligi kura çekimini hiçbir kanal vermemişti. Yayın ihalesini alanın dışında kimse veremezdi. Bildiğimiz, bu yıl maçları yayınlayacak kanal, beIN SPORTS’tu. Baktık, orada da yayınlanmıyor. Sormuştum, meğer bazı pürüzler varmış, giderilememiş ve anlaşma yapılmamıştı. Maç zamanı geldi çattı. 18 Eylül’de kendi sahasında Galatasaray, Lokomotiv Moskova’yı ağırlayacak. Ben size son aldığım bilgileri yazayım. beIN SPORTS, UEFA ile görüşme halinde olduklarını, henüz bir sonuç alamadıklarını belirtiyor. Galatasaray’ımızın maçlarını bir aksilik olmaz da izleriz diye umut ediyorum. 

ŞAKA GİBİ SORU!

Bloomberg HT kanalında Ali Çağatay kardeşim, karşısında mimarlarla inşaat durumlarını konuşuyor. 

“Şu an İstanbul’da yatay mimarinin uygulandığı herhangi bir alan biliyor musunuz?” diye sordu. Sohbete, arka fonda dikey İstanbul fotoğrafı eşlik ediyordu. Tahmin edildiği üzere, öyle bir yer kalmamış. “Yatay mimarinin en güzel uygulanacağı yer, Kanal İstanbul” dedi, değerli mimarımız. Diğer değerli mimarımız da şöyle destekledi: “Hayata geçirilecek bir proje olursa, program başından beri konuştuğumuz hataları, eksikleri ve sorunları yaşamayacağımız planla, doğru bir mimariyi orada uygulayabiliriz.” 

SUYA DÜŞEN YARIŞMALAR!

‘Eyvah Düşüyorum’, üçüncü sunucusuyla bu akşam yine Star TV’de ekrana gelecek. Eser Yenenler ve Mehmet Ali Erbil’le denediler. Yarışma, Onur Buldu’yla devam ediyor. Suya düşme işi, ekranda denemesi çok yapılan bir tür... TRT’de de Ertem Şener ‘Kendi Düşen Ağlamaz’ diyordu. Bakalım yarışmanın şansı Buldu’yla dönecek mi?

Bilgi YarışmasıHangisi hukuk kurallarının yaptırımlarından değildir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.