13.01.2018 - 13:07 | Son Güncelleme: 13.01.2018-13:17 A-A+

'Game of Thrones'un yıldızı açıkladı: Beklediğinize değecek

Final sezonu 2019'da yayınlanacak olan 'Game of Thrones'un seyircileri, bu kadar ara verilmesine tepki göstermişti. Dizide 'Khaalesi' karakterine hayat veren Emilia Clarke, "Beklediğinize değecek. Senaryoyu okuyunca resmen büyülendim" dedi .

'Game of Thrones'un yıldızı açıkladı: Beklediğinize değecek

Tüm dünyada büyük bir hayran kitlesi bulunan 'Game of Thrones'un yıldız oyuncusu Emilia Clarke, dizinin final sezonu hakkında açıklamalarda bulundu.

Güzel oyuncu, geçtiğimiz günlerde final sezonunun 2019'da yayınlanacağı açıklanan dizi hakkında şunları söyledi:
"2019'a kadar beklediğinize kesinlikle değecek. Bu hem dizi ekibi hem de izleyiciler için zor süreç. Son sezonun senaryosunu okudum. Öyle büyülendim ki bir an önce evden çıkmak istedim. Üç saat sonra geri döndüğümde hala okuduklarımı sindirememiş ve onların etkisinden çıkamamıştım."

Emilia Clarke, fenomen dizinin bitmesine gerçekten hazır olup olmadığı sorulduğunda, "Bilmiyorum, kimsenin hazır olup olmadığını bilmiyorum, televizyon dünyasının da buna hazır olduğundan emin değilim" yorumunu yaptı. (Vatan)

Bilgi YarışmasıSemih Saygıner hangisi ile uğraşmaktadır?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.