Gaziantep

Yerel Haber
28 Eylül 2017 - 13:25

Gaziantep Basketbol Deniz Köken:

IHA

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi ekiplerinden Gaziantep Basketbol’un Kulüp başkanı Deniz Köken, yeni sezon öncesi gazetecilere yaptığı açıklamada,“ Basketbolu Gaziantep halkıyla ve Gaziantep şehriyle buluşturmak istiyorum“ dedi.
Gaziantep Karataş Spor Salonunda düzenlenen lansmanda, yeni sezon öncesi Gaziantep Basketbol Kulübünün oyuncuları teknik heyet ve kulüp başkanı Deniz Köken, gazetecilerle bir araya geldi.
Köken, “ Basketbolu şehirle ve halkla buluşturmak istiyorum. Gençler hem basketbolu seyretsinler, hem de oynasınlar. Her okula basket potası koyma çalışmamız ve okulları oyuncularımızla ziyaretlerimiz devam ediyor. Gençlerle ilgili ciddi sorunlar var. Onlara bir takım yollar açmamız lazım. O yüzden Basketbolu evde, okulda ve sokakta konuşulur hale getirmemiz gerekiyor.“ şeklinde konuştu.
Köken geçen sezon iyi bir sezon geçirdiklerini belirterek,“ Geçen yıl iyi bir sezon geçirdiğimizi zannediyorum. Bu sezonun daha iyi olması konusunda gayret sarfediyoruz. 6 yabancı 6 yerli oyuncumuz var. Geçen seneden iki oyuncumuz var ve teknik heyetimiz olduğu gibi duruyor. Geçen sezon bizimle beraber oynayan arkadaşlarımızın birçoğu daha iyi teklifler geldiği için gittiler. Yani Gaziantep bu konuda demek ki sıçrama tahtası haline geldi. Gaziantep Basketbol, kendini kabul ettirdi ve burada oynayan oyuncularda prestijli oyuncular haline geldi“ diye konuştu.

GaziantepYerel Seçim Sonuçları

Gaziantep Hava Durumu

17°CŞİMDİPAZAR
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.