İzmir

Yerel Haber
18 Haziran 2014 - 14:00

GAZİEMİR KENT KONSEYİ'NDE KAPUCU DÖNEMİ

IHA

Gaziemir Kent Konseyi Olağan Seçimli Genel Kurulu’nda tek aday olan Savaş Kapucu oyların tamamını alarak başkanlık koltuğuna oturdu. Genel kurulu yöneten Başkan Şenol, “Kent Konseyi daha aktif olmalı, sosyal projeler üretmeli” diye konuştu.
Gaziemir Kent Konseyi 3. Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı belediye meclis salonunda yapıldı. Konsey başkanlığı için tek aday olan Savaş Kapucu, oyların tamamını alarak 3 yıl boyunca kent konseyine başkanlık yapmaya hak kazandı. Genel kurulu yöneten Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol, önceki dönemde Kent Konseyi yönetimine çalışmaları için teşekkür ederek sözlerine başladı. Gaziemir Kent Konseyi’nin bir çok ilçeden çok önce kurulduğunu ve örmek projelere imza atığının altını çizen Başkan Şenol, “Kent Knseyleri daha aktif olmalı, daha çok proje üretmelidir. Çalışmalarında toplumun her kesimine kulak vermelidir. Biz belediye olarak kentin fiziki ihtiyaçlarını zaten karşılıyoruz. Ben konseyin yeni yönetiminden daha çok sosyal proje üretmelerini ve kentin yönetimine katkı koymalarını istiyorum. Çünkü kentlerin yönetimi sadece belediye başkanına ve meclis üyelerine bırakılmayacak kadar ciddi bir iştir” diye konuştu. “Kent konseyinin yeni başkanı ve yönetimine başarılar diliyorum” diyerek sözlerini tamamlayan Başkan Şenol’dan sonra Savaş Kapucu söz aldı. Güvenleri için üyelere teşekkür eden Kent Konseyi Başkanı Savaş Kapucu, “Gaziemir’imiz için hep birlikte önemli projelere imza atacağız” diye konuştu. Genel Kurul, yürütme kurulu seçiminin ardından son buldu.

İzmirYerel Seçim Sonuçları

İzmir Hava Durumu

14°CŞİMDİÇARŞAMBA
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.