02.10.2017 - 02:30 | Son Güncelleme: 02.10.2017-2:30 A-A+

GENCO ERKAL VE FAZIL SAY EKRANDACNN Türk’ün ‘Şeffaf Oda’ programı, büyük bir buluşmayı ekrana taşıyor; Fazıl Say ve Genco Erkal. Say, Instagram hesabında paylaşmış ve “Çekimler yapıldı, 8 Ekim Pazar günü yayınlanacak. Hayli çok Nazım var” diye not düşmüş. Pek ekranda rastlaması mümkün olmayan iki isim. Şimdiden bir yere not edin. Fazıl Say, Beethoven Patetik Sonat’ı çalacak.

‘Fermante üzüm’ dedi, yine olmadı!

Vedat Milor’un NTV’deki ‘Tadı Damağında’ yemek programını ev ahalisi izlerdi. Milor’un bir takipçisinin, “Abi neredesiniz?” demesi üzerine attığı tweet, pek
ses getirdi. Milor, “Şarap içmeyi bırakır
ve birilerinin lokantalarını översem, teklif gelir. Ama haysiyet gider” diye yazmış. Biz şarap tarafından bir hikaye anlatalım.

Kadeh bile görülmedi

Bir konser vesilesiyle bulunduğumuz mekanda anlattılar. Milor, iki yıl önce gelmiş. Şarapları özel, kendi yapımları. Çekimlerde, ‘fermante üzüm suyu’ diye konusu geçmiş. Ekranda, bu şekilde bile kabul görmemiş. Kadeh görseli, çekimlerde yer bulmamış.

Cezası da oldu

RTÜK, Milor’a oy çokluğuyla 2010 yılında bir ceza verdi. Kurul, “Gizli reklamı var, ona verdik” diye kendini savunmuş. Basında, cezanın “Nebiole ağırlıklı ve bizdeki boğaz karası üzümlerinden yapılan şarapları kaliteli buluyorum” sözüne verildiği yazılmıştı. Yani ‘mahalle baskısı’ gibi bir durum ve neredeyse son 10 yıla damgasını vuruyor. Ceza yok ama var sanki... Dijital platformların yemek kanallarıyla idare ediyoruz.

‘Siyah İnci’ beklenenin altında

Hande Erçel’in büyük bir hayran kitlesi var. Hatta ısrarla ‘Tolga Sarıtaş’la dizide, filmde oynasınlar’ diye kampanya başlattılar. Genç oyuncumuz ‘Siyah İnci’de Tolgahan Sayışman’la eşleşti. İlk bölüm, heyecan vermedi. Hande kızımızda herhangi bir oyunculuk belirtisi yok ama, çok seviliyor ve her daim gündemde. Böyle olunca, yapımcılar ve çok izlenen kanallar, ondan vazgeçmiyor. 

Dizinin ilk bölümde, total izleyicide 12’nci olması düşündürücü. Çünkü kitlesinin büyük çoğunluğu bu kategori içinde. AB’de daha iyi, 9’uncu olmuş. Genel olarak, beklenenin çok altında. Neyse, olmadı bir proje daha yapılır, hayranları hiç merak etmesin. Tolga kardeşimizle olur mu? Yok, o ‘Söz’de mutlu, rahat bırakalım oynasın. 

 

Bilgi YarışmasıOsmanlı padişahlarının imzalarına ne ad verilir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.