Geri Dön

4 milyonluk kaçak puro ele geçti

İstanbul’da parfüm deposu görünümündeki bir adrese düzenlenen baskında piyasa değeri 4 milyon lira olan 235 bin adet kaçak puro ele geçirildi.

4 milyonluk kaçak puro ele geçti

Puroların lüks alışveriş merkezlerinde ve eğlence yerlerinde satıldığı tespit edildi. İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri, yurt dışından kaçak olarak getirdiği puroları lüks mekanlarda satan bir şebeke belirledi. AVM’lerin tütün ve sigara satış reyonlarıyla, lüks restoranlar ve gece kulüplerine satış yaptığı belirlenen şebekenin Şişli’de bir parfüm deposunda puroları sakladığı belirlendi.

Sahte bandrol

İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri depoda 235 bin adet kaçak puro ele geçirdi. Piyasa değeri 4 milyon lira olan puroları üzerlerine sahte bandrol yapıştırarak piyasaya sürdüğü tespit edilen şebekeden 5 şüpheli gözaltına alınırken, şebekenin kaçak olarak getirdiği puroları gece kulüplerinde ve lüks eğlence yerlerinde 50 liradan başlayan fiyatlarla sattığı tespit edildi. l FERİT ZENGİN İstanbul

 

İstanbul'da TIR yangını! Trafik kilit...İstanbul'da mesai bitimine dakikalar kala TEM bağlantı yolunda yanan TIR trafikte aksamalara sebep oldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber