Alişan'ın eşi Buse Varol kimdir? Kaç yaşındadır?

Alişan'ın eşi Buse Varol'un hayatı merak konusu oldu. 25 Mart 1990'da Manisa'da doğan Buse Varol, Üniversite eğitimini Eğitim Fakültesi Öğretmenlik Bölümü'nde tamamladı. Kariyerine oyunculuk ve sunuculuk yaparak devam eden Buse Varol hakkında diğer bilinenler haberimizde...

Alişan'ın eşi Buse Varol kimdir? Kaç yaşındadır?

Buse Varol, 25 Mart 1990'da Manisa'da dünyaya geldi. Üniversite eğitimini Eğitim Fakültesi Öğretmenlik Bölümü'nde tamamlayan Varol, 2012'de Miss Turkey Güzellik Yarışması'nda yer aldı. Yarışmadan sonra bir süre modellik yapan Buse Varol, oyunculuk teklifleri almaya başladı."Tozlu Yollar" dizisiyle ilk dizi deneyimini yaşayan Varol, "Sevda Kuşun Kanadında", "Arka Sokaklar", "Şehrin Melekleri" ve "Kış Güneşi", "Rüya" gibi pek çok dizide yer aldı.

Buse Varol, geçtiğimiz yaz aylarında "Çok Tatlı" programının sunuculuğunu üstlendi. Ancak proje uzun süreli olmadı.

Buse Varol, "Payitaht: Abdülhamid" dizisinde "Mislimelek Sultan" karakterine hayat verdi.

2017 yılında "Dostlar Mahallesi" adlı dizide rol almaya başlayan Buse Varol, aynı dizide çalışan rol arkadaşı Alişan ile Mayıs 2018'de hayatını birleştirdi. Buse Varol ve Alişan çiftinin, Burak adında bir oğlu var.

 

Her gün böcek yakalayıp besliyor, bulamazsa et veriyorAntalya'nın Kemer ilçesindeki bir esnaf iş yerini büyütmek için yaptığı inşaat çalışmasında'Sarı kız' adlarıyla bilinen, zehirli ve et yiyen örümcek buldu. İşletme sahibi örümceği fanusta beslemeye başladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber