AÖF kayıt yenileme işlemi nasıl ve nereden yapılır? 2019 AÖF kayıt yenileme son günü...

AÖF kayıt yenileme işlemi ile ilgili beklenen gün geldi çattı ve binlerce öğrenciyi yakından ilgilendiren AÖF kayıt yenileme işlemi bugün başladı. Kayıt yenileme işlemini gerçekleştirecek öğrenciler için biz de AÖF kayıt yenileme işlemi nasıl yapılır sorusunun cevabını araştırdık. İşte bu sorunun cevabı ve 2019 AÖF kayıt yenileme son gün tarihi...

AÖF kayıt yenileme işlemi nasıl ve nereden yapılır? 2019 AÖF kayıt yenileme son günü...

Açık Öğretim Fakültesi öğrencisi binlerce kişiyi yakından ilgilendiren AÖF kayıt yenileme işlemi gün itibariyle başladı. Peki hakkında büyük bir merakla araştırma yapılan AÖF kayıt yenileme nasıl yapılır ve AÖF kayıt yenileme son günü ne zaman?

AÖF KAYIT YENİLEME TARİHLERİ

11 Şubat 2019 itibariyle başlayan kayıt yenileme işlemleri 22 Şubat 2019 tarihine kadar devam edecek. Öğrenciler elektronik ortamda kayıt yenileme işlemlerini yapabilecekler.

AÖF KAYIT YENİLEME NASIL YAPILIR?

Açıköğretim Fakültesi kayıt yenileme işlemleri elektronik ortamda yapılıyor. Öğrenciler ilk olarak AÖF öğrenci otomasyonu üzerinden ders seçim işlemlerini gerçekleştirecekler. Ardından kayıt ücreti için ödeme yapılacak. Kayıt yenileme ücreti seçilen ders sayısına göre değişiklik göstermektedir.

Kayıt yenileme için son gün 22 Şubat.

BAHAR DÖNEMİ SINAVLARI NE ZAMAN

AÖF Bahar Dönemi ara sınavları 13-14 Nisan'da yapılacak. Final sınavları ise 25-26 Mayıs 2019'da. Üç ders sınavı ise 20 Temmuz'da yapılacak.

ÖĞRENCİ GİRİŞİ İÇİN TIKLAYINIZ

Buzdolabındaki yılan korkuttuMalatya'da, bir evin buzdolabına giren yılan, paniğe neden oldu. Yılan, itfaiye ekipleri tarafından yakalanarak, doğaya salındı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber