AÖL sınav sonuçları açıklandı mı? Açık Lise kayıt yenileme nasıl yapılır?

6-7 Nisan 2019 tarihlerinde uygulanan ikinci dönem AÖL sınavlarının sonuçları açıklandı mı? Milli Eğitim Bakanlığı tarafından gerçekleştirilen AÖL sınavlarının sonuçları için heyecan dorukta. MEB, AÖL için yayımladığı sınav takviminde sınav sonuçları ve kayıt yenileme için tarihleri duyurdu. İşte merakla araştırılan o tarihler...

AÖL sınav sonuçları açıklandı mı? Açık Lise kayıt yenileme nasıl yapılır?

Açık Öğretim Liseleri (Açık Öğretim Lisesi, Mesleki Açık Öğretim Lisesi, Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi) 2018-2. Dönem sınavları sona erdi.

AÖL SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

Açıköğretim Lisesi sınav sonuçları henüz açıklanmadı. 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılı II. dönem sınav sonuçlarının internette yayınlanması30 Nisan 2019 olarak belirlendi.

AÖL KAYIT YENİLEME NE ZAMAN?

2018-2019 Eğitim-Öğretim yılı III. dönem kayıt yenileme işlemleri 2 Mayıs 2019 - 14 Mayıs 2019 tarihleri arasında yapılacak.

Hindistan'da feci kazaHindistan'da kırmızı ışıkta bekleyen araçlara, aynı şeritten hızla gelen bir otomobil çarptı. Kazada, motosikletli 2 kardeş öldü, 4 kişi ise ağır yaralandı.Kaza, Racastan eyaletindeki Jaipur şehrinde meydana geldi. Kırmızı ışıkta bekleyen araçlara, aynı şeritten hızla gelen bir otomobilin çarpması sonucu motosikletli 2 kardeş hayatını kaybetti, 4 kişi ise ağır yaralandı. Yaralıların hastaneye kaldırıldığı ve yoğun bakıma alındığı belirtildi. Kazaya dair görüntüler ise trafik kameralarınca saniye saniye kaydedildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber