Geri Dön

AÖL sınav soru ve cevapları yayımlandı! MEB, AÖL 1. dönem sınav soru kitapçığı ve cevap anahtarları

AÖL sınav soru ve cevapları yayımlandı. Lise eğitimine açıktan devam eden adayların girdiği AÖL 1. dönem sınavları bilindiği üzere 6-7 Aralık tarihlerinde üç farklı oturumda gerçekleştirilmişti. AÖL sınav soru kitapçığı ve cevap anahtarını görüntülemek isteyen adaylar http://aol.meb.gov.tr/ adresi üzerinden bu işlemi gerçekleştirebilecek

AÖL sınav soru ve cevapları yayımlandı! MEB, AÖL 1. dönem sınav soru kitapçığı ve cevap anahtarları

6-7 Aralık tarihleri arasından gerçekleştirilen AÖL 1. dönem sınavlarının ardından sınav soru kitapçığı ve cevap anahtarlarının yayımlanmasını bekleyen adaylara sevindiren haber Milli Eğitim Bakanlığı'ndan geldi. 6-7 Aralık tarihlerinde üç farklı oturumda gerçekleştirilen AÖL 1. dönem sınav soru kitapçıkları ve cevap anahtarları adayların erişimine sunuldu.

AÖL 1. DÖNEM SORU KİTAPÇIĞI VE CEVAP ANAHTARLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AÖL SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

AÖL sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağına dair henüz net bir açıklama yapılmazken sonuçların Aralık ayının son haftasında açıklanması bekleniyor. 

 

Birlikte yaşadığı kadını öldürdü!Çanakkale'nin Bayramiç ilesinde evli olan Nuri E. (32), imam nikahlı ikinci eşi Şerife Beceren'i (26) av tüfeğiyle vurarak öldürdü. Gözaltına alınan Eroğlu, ilk ifadesinde, sabah ava gitmek için tüfeğini kontrol ederken kazayla ateş aldığını ileri sürdü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber