Geri Dön

Arı kovanlarının arasından uyuşturucu çıktı

TEM otoyolu Kocaeli mevkisinde durdurulan arı kovanı yüklü kamyonette yapılan aramada 350 kilogram esrar ele geçirildi. Olayla ilgili baba ile oğlu gözaltına alındı.

Arı kovanlarının arasından uyuşturucu çıktı

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü Uyuşturucu ile Mücadele Şube Müdürlüğü Narkotim ekipleri, Diyarbakır'dan İstanbul'a uyuşturucu sevkıyatı yapılacağı ihbarı üzerine harekete geçti. Gerçekleştirilen 15 günlük teknik ve fiziki takibin ardından plakasını tespit ettikleri kamyoneti takibe alan ekipler, TEM otoyolu İzmit geçişinde durdurduğu arı kovanı yüklü kamyoneti, arama için İl Emniyet Müdürlüğüne çekti. Burada narkotik dedektör köpeği "Pascal" ile yapılan aramada, kasadaki arı kovanlarının arasına gizlenmiş çanta ve çuvalların içerisinde 350 kilogram esrar bulundu. Polis ekipleri, araç sürücüsü M.B. ile oğlu D.B'yi gözaltına aldı.

Üniversite öğrencileri, polis aracına çarptı: 2 yaralıFATİH'te otomobille gezmeye çıkan 3 üniversite öğrencisi, denetimden kaçtığı öğrenilen şüphelileri kovalayan polis aracına çarptı. Kazada 2 kişi yaralandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber