Geri Dön

Arka Sokaklar 535. bölüm kesintisiz izle! Arka Sokaklar 536. bölüm fragmanı yayınlandı

Kanal D ekranında yayınlanan sevilen dizi Arka Sokaklar 535. bölüm ile dün akşam ekrana geldi. Cuma akşamları ekrana gelen fenomen dizi Arka Sokaklar'da Zeliş'in hayatı tehlikedeydi. Hüsnü Çoban biricik kızını kurtarabilmek için mücadele etti. Ekrana gelen son bölüm ardından ise 536. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Arka Sokaklar 535. bölüm kesintisiz izle! Arka Sokaklar 536. bölüm fragmanı yayınlandı

Ekranların fenomen dizisi Arka Sokaklar 535. bölüm ile dün akşam ekrana geldi. Ekrana gelen Arka Sokaklar dizisi son bölümde Tarık'ın elinde rehine olan Zeliş'in haberini alan Hüsnü Çoban deliye döner. Tarık'ın tehditleri Hüsni komiser'i sinirlendirse de Zeliş'i kurtarmak için yanlış bir hamle yapmayacaktır.

Babasının Tarık hakkındaki sözlerini dikkate almayan Zeliş, yayınlanan yeni bölüm fragmanında Tarık'ın gerçek yüzünü görecektir. Arka Sokaklar son bölüm izlemek ve yeni bölüm fragmanında neler yaşanacağını haberimizden görebilirsiniz

ARKA SOKAKLAR 535. SON BÖLÜM İZLE

ARKA SOKAKLAR 536. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Vurulmuş halde hastaneye bırakılan kişi öldüKaraman’da av tüfeğiyle vurulduktan sonra hastaneye bir otomobille getirilerek bırakılan kişi, hayatını kaybetti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber