Geri Dön

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler kura sonuçları belli oldu! ASDEP kura sonuçları için tıklayınız

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'nın sürekli işçi alım başvusurunu değerlendirenler 29 Kasım'dan bu yana kura sonuçlarını bekliyordu. Dün kurum kura çekilişinin saat 14.00'te yapılacağını açıkladı. Kura çekilişinin ardından sonuçların yayımlanıp yayımlanmadığını merak etmeye başladı. Bakanlık akşam saatlerinde sonuçları ilan etti.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler kura sonuçları belli oldu! ASDEP kura sonuçları için tıklayınız

 

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İŞKUR üzerinden sürekli işçi alınacağını duyurdu. Binlerce kişi taşra teşkilatı il müdürlükleri ve sosyal hizmet kuruluşlarında çalışmak için başvuruda bulundu. Adaylar günlerdir kura çekimini bekledi, Bakanlık dün çekilişi gerçekleştirdi. Çekiliş sonrası kura sonuçları araştırılmaya başlandı. Akşam saatlerinde ise sonuçlar resmi siteye girildi.

SONUÇLAR İÇİN TIKLAYINIZ

BAKANLIKTAN AÇIKLAMA

"Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı taşra teşkilatı il müdürlükleri ve sosyal hizmet kuruluşlarında çalıştırılmak üzere 4857 sayılı İş Kanunu esasları kapsamı ile 09/08/2009 tarihli ve 27314 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik hükümleri çerçevesinde Sürekli işçi kadrosunda çalıştırılmak üzere belirsiz süreli sürekli işçi alımına ilişkin Başvurular Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) internet sitesinden 25/11/2019 – 29/11/2019 tarihleri arasında elektronik ortamda alınmıştır.

Sürekli İşçi Alım Kurası 10.12.2019 tarihinde saat 14.00'da noter huzurunda Bakanlığımız Emek yerleşkesi Reşat Moralı toplantı salonunda (Emek Mahallesi 17. Cadde No:13 Pk: 06520 Emek / ANKARA) yapılmıştır.

Kura sonucunda asil veya yedek olarak belirlenen adaylar Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüklerinin İnternet sayfasından duyuruları takip etmesi gerekmektedir.

İlgililere duyurulur."

29 Ocak 2020 Milliyet'te Gündem29 Ocak 2020 Milliyet'te Gündem

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber