Geri Dön

Azize 4. bölüm fragmanlarında Balkan uyanıyor! Saklı kalmış sırlar ortaya dökülüyor

Kanal D ekranında yayınlanan yeni dizi Azize 4. yeni bölüm fragmanları yayınlandı. Yeni gününde bu akşam izleyici ile buluşacak olan Azize 4. bölümde Balkan uyanıyor. Gerçekler ortaya dökülmeden Azize ve Kartal gizli sırları birbirlerine açıklıyor. Balkan'ın uyanması ve her geçen gün daha iyiye gitmesi evdeki herkesi mutlu etmiyor. Azize'ye karşı bir şeyler hissettiğini itiraf eden Kartal, Azize'yi koruyabilecek mi?

Azize 4. bölüm fragmanlarında Balkan uyanıyor! Saklı kalmış sırlar ortaya dökülüyor

Azize 4. yeni bölüm fragmanları yayınlandı. Kanal D ekranında yayınlanan sevilen dizi Azize 4. yeni bölümde Balkan'ın her geçen gün daha iyiye gitmesi ve o gece yaşananları söyleyecek olması Azize'yi tedirgin ediyor. Azize için zor günler yeniden başlıyor.

Azize kardeşinin yaşamasını istiyorsa Alpanlar'ın evinde kalmaya devam etmek ve bilgi sağlamaya devam etmek zorundadır. Balkan'ın gözlerini açması ile birlikte o evde durabilmek Azize için eskisinden daha zor olacaktır.

AZİZE 4. BÖLÜM FRAGMANI

AZİZE 4. BÖLÜM 2. FRAGMANI

 

Bakan Soylu'dan önemli açıklamalarİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Elazığ'da meydana gelen 6,8 büyüklüğündeki depremin ardından arama kurtarma çalışmalarının devam ettiği Elazığ'ın Mustafa Paşa Mahallesi'nde basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber