Bakanlar Kurulu nikâh şahidi

TCDD Genel Müdürü Süleyman Karaman’ın oğlu Murat Selim Karaman ile Reyhan Uğur Taşdemir, TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç ve bazı bakanların nikah şahitliği yaptığı törenle evlendiler.

Bakanlar Kurulu nikâh şahidi

Damadın amcası olan Güngören Belediye Başkanı Şakir Yücel Karaman’ın kıydığı nikahta, Çiçek ve Arınç’ın yanı sıra Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin, Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, eski Sağlık Bakanı Yaşar Eryılmaz ve Ciner Medya Grup Başkanı Kenan Tekdağ da şahitlik yaptı. Çiçek, Başbakan Erdoğan’ın ”en az üç çocuk” tavsiyesine atıfta bulunarak, ”Bir olur garip olur, iki olur rakip olur, üç denge olur” dedi.

Ülkenin en büyük uyuşturucu laboratuvarına baskınRusya Polis Teşkilatı, başkent Moskova'nın banliyösünde faaliyet gösteren uyuşturucu laboratuvarına baskın düzenledi. Uyuşturucu üretiminde bulunan 3 Ukraynalı kimyager, laboratuvar organizatörü ve kurye gözaltına alındı. Laboratuvarın, son yıllarda ortaya çıkarılan en büyük uyuşturucu laboratuvarı olduğu belirtildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber