Behzat Ç. ne zaman başlıyor? Behzat Ç. yeni bölüm tarihi

Türk televizyonlarının unutulmaz dizilerinden biri olan Behzat Ç. yıllar sonra geri dönüyor. BluTV'de izleyenlerin karşısına çıkacak olan Behzat Ç.'nin yayın tarihi de belli oldu. Peki merakla beklenen Behzat Ç. ne zaman başlıyor?

Behzat Ç. ne zaman başlıyor? Behzat Ç. yeni bölüm tarihi

Yaklaşık 6 yıllık aranın ardından ekranlara geri dönmeye hazırlanan unutulmaz dizi Behzat Ç.'nin yeni bölüm tarihi belli oldu. İşte dizinin hayranları tarafından merakla beklenen Behzat Ç.'nin geri dönüş tarihi...

BEHZAT Ç. NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Behzat Ç.'nin yeni sezon geri dönüş tarihi belli oldu. Yeni sezonuyla internet üzerinden yayın yapan bir platformda izleyicilerinin karşısına çıkacak olan Behzat Ç., 25 Temmuz Perşembe günü izleyicisiyle buluşacak...

BEHZAT Ç.'DE KİMLER ROL ALACAK?

Senaryosunu Ercan Mehmet Erdem'in üstlendiği "Behzat Ç.", oyuncu kadrosunda Erdal Beşikçioğlu, Nejat İşler, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Güven Kıraç, Eray Eserol, Ayça Eren, Erdal Beşikçioğlu, Canan Ergüder ve Ege Aydan gibi isimlere yer vermeye devam edecek.

Ne altın ne para! Ağabeyin kardeşine düğün hediyesi...Mardin’in Kızıltepe ilçesinde Ertaş ve Ece aşiretinin düğününde gelin ile damada 100 bin lira değerinde altın ve on binlerce lira takıldı. Düğünde en çok dikkat çeken konu ise ağabeyi tarafından damada 50 bin lirayı bulan 5 adet son model akıllı telefon takılması oldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber