Geri Dön

Benim Adım Melek 12. bölüm fragmanı | Benim Adım Melek yeni bölümde neler olacak?

Benim Adım Melek yeni bölümü ile bu akşam ekrana gelecek. Melek'in hastalığını öğrenen Mithat, Melek'i Alpay'a karşı koruyor. Seyit Ali ise dükkanı kapatmakta kararlı. İşte Benim Adım Melek 12. bölüm fragmanları...

Benim Adım Melek 12. bölüm fragmanı | Benim Adım Melek yeni bölümde neler olacak?

TRT 1'in sevilen dizisi Benim Adım Melek 12. bölümü ile bu akşam izleyici karşısına çıkacak. Çarşamba akşamları yayınlanan dizinin yeni bölümünde neler olacak merak konusu.

BENİM ADIM MELEK 12. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Olan bitene dur diyemeyen Seyitali, öfkesine yenilip senelerin düzenini kökünden sarsmayı göze alır. Cumali ise Melek ve Halil’in yeniden bir araya gelmesine engel olmak için verdiği kararla herkesi şok eder.

Şirhanlar ve Karadağlar arasındaki gerginlik gün be gün artarken, Ömer ve Defne aşkın her şeyin üstesinden geleceğine inanmayı seçerler.

Melek ve Halil’i koruduğu kadar, Cumali ve Seyitali’nin de dostluğunu gözeten Hafız, işittiği sözlerin altında kalınca, kalbi bu acıya dayanacak mıdır? Halil babasının kendisini hiçe sayarak verdiği kararı duyunca ne yapacak? Melek konakta ve handa yaşananlara sebep olduğu için evden ayrılmaya karar verir... Bunu duyan Seyitali Melek’in konaktan gitmesine izin verecek midir?

BENİM ADIM MELEK 12. BÖLÜM FRAGMANI - 2

BENİM ADIM MELEK 12. BÖLÜM FRAGMANI

Vurulmuş halde hastaneye bırakılan kişi öldüKaraman’da av tüfeğiyle vurulduktan sonra hastaneye bir otomobille getirilerek bırakılan kişi, hayatını kaybetti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber