Geri Dön

Benim Adım Melek 2. bölüm fragmanı!

Benim Adım Melek 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. TRT 1'de ekrana gelen Benim Adım Melek yeni bölümünde Melek’in geçmişte verdiği karar, adeta yüzüne bir tokat gibi çarparken, çocukları için ayakta durmak zorundadır… İşte Benim Adım Melek dizisinin yeni bölüm fragmanı...

Benim Adım Melek 2. bölüm fragmanı!

Salı akşamları yayınlanan Benim Adım Melek 2. yeni bölümüyle bu akşam 20:00'de ekrana gelecek.

BENİM ADIM MELEK 2. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Yirmi senenin ardından neyle karşılaşacağını bilmeden baba ocağının kapısındadır… Seyitali, hasretliğini görünce yüreğine taş basıp yeminini tutabilecek mi? Kapısını sonsuza dek Melek’e kapatabilecek mi? Yoksa her şeyi göze alıp evladına sahip çıkacak mı? Ne olursa olsun Melek, gelişiyle bütün dengeleri bozmuştur. Artık Karadağlar ve Şirhanlar gömdük dedikleri cenazeleriyle yüzleşmek zorundadırlar. Peki ya Melek’in gidişiyle yarası kapanmayan Halil’i bu dönüş nasıl bir serüvene sürükleyecek?

Dizinin başrollerini; Nehir Erdoğan, Kutsi, Rabia Soytürk, Ulvi Kahyaoğlu, Şerif Sezer, Mustafa Mert Koç gibi ünlü isimler paylaşıyor.

BENİM ADIM MELEK FRAGMAN

Azez'de bombalı saldırıSuriye-Türkiye sınırındaki Azez ilçesinde düzenlenen bombalı terör saldırısında ilk belirlemelere göre 5 sivil hayatını kaybetti, 15 kişi yaralandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber