Geri Dön

Beyoğlu Eyüp Kağıthane Fatih seçim sonuçları | Hangi ilçe hangi partide?

Beyoğlu Eyüp Kağıthane Fatih yerel seçim sonuçlarına göre hangi ilçeyi hangi parti kazandı? 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde oy kullanan milyonlarca vatandaş il ve ilçelerindeki seçim sonuçlarını ve oy oranlarını merak ediyor. Beyoğlu Eyüp Kağıthane Fatih yerel seçim sonuçları, partilerin oy oranları ve belediye başkanları ile ilgili tüm ayrıntılar milliyet.com.tr seçim sayfasında.

Beyoğlu Eyüp Kağıthane Fatih seçim sonuçları | Hangi ilçe hangi partide?

2019 Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde milyonlarca vatandaş oy kullandı. Peki, Beyoğlu Eyüp Kağıthane Fatih’te 2019 yerel seçim sonuçlarında en fazla oyu hangi parti aldı? 2019 Yerel seçim sonuçları, partilerin oy dağılımları, il ve ilçe belediye başkanları ile ilgili tüm ayrıntılar milliyet.com.tr seçim sayfasında.

2019 YEREL SEÇİMLERİ BEYOĞLU EYÜP KAĞITHANE FATİH OY ORANLARI

2019 BEYOĞLU’NU HANGİ PARTİ KAZANDI?

2019 Yerel Seçimlerinde Beyoğlu Cumhur İttifakı adayı Haydar Ali Yıldız; Millet İttifakının adayı ise Alper Taş’tı. Beyoğlu’nda açılan sandık oranı yüzde 100. Kesin olmayan seçim sonuçlarına göre Beyoğlu Belediye Başkanı Cumhur ittifakının adayı Haydar Ali Yıldız oldu.

AK Partili Haydar Ali Yıldız yüzde 49,86 oy aldı. CHPli Alper Taş ise yüzde 43,99’luk oy ile ikinci sırada.

Beyoğlu Eyüp Kağıthane Fatih seçim sonuçları | Hangi ilçe hangi partide

2019 EYÜPSULTAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI SEÇİM SONUÇLARI

2019 Yerel Seçimlerinde Eyüp Cumhur İttifakı adayı Deniz Köken; Millet İttifakının adayı ise Emel Bilenoğlu’ydu. Eyüp’te açılan sandık oranı yüzde 100. Kesin olmayan seçim sonuçlarına göre Eyüp Belediye Başkanı Cumhur İttifakının adayı Deniz Köken oldu.

AK Partili Deniz Köken yüzde 49,11 oy aldı. CHPli Emel Bilenoğlu ise yüzde 47,4’lük oy ile ikinci sırada.

Beyoğlu Eyüp Kağıthane Fatih seçim sonuçları | Hangi ilçe hangi partide

2019 KAĞITHANE SEÇİM SONUÇLARINDA HANGİ PARTİ KAZANDI?

2019 Yerel Seçimlerinde Kağıthane Cumhur İttifakının adayı Mevlüt Öztekin; Millet İttifakının adayı ise Mehmet Aslan’dı. Kağıthane’de açılan sandık oranı yüzde 100. Kesin olmayan seçim sonuçlarına göre Kağıthane Belediye Başkanı Cumhur ittifakının adayı Mevlüt Öztekin oldu.

AK Partili Mevlüt Öztekin yüzde 54,4 oy aldı. İYİ Partili Mehmet Aslan ise yüzde 31,05’lik oy ile ikinci sırada.

Beyoğlu Eyüp Kağıthane Fatih seçim sonuçları | Hangi ilçe hangi partide

2019 FATİH SEÇİM SONUÇLARI VE OY ORANLARI

2019 Yerel Seçimlerinde Fatih Cumhur İttifakının adayı Mehmet Ergün Turan; CHP ise Soner Özimer’di. Fatih’te açılan sandık oranı yüzde 100. Kesin olmayan seçim sonuçlarına göre Fatih Belediye Başkanı Cumhur ittifakının adayı Mehmet Ergün Turan oldu.

AK Partili Mehmet Ergün Turan yüzde 53,04 oy aldı. CHPli Soner Özimer ise yüzde 361’lik oy ile ikinci sırada.

Beyoğlu Eyüp Kağıthane Fatih seçim sonuçları | Hangi ilçe hangi partide

TÜM İL VE İLÇELERİN SEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ…

Elazığ depreminin şiddetini gösteren en net görüntülerElazığ Sivrice merkez üssü olan 6.8 büyüklüğündeki depremin şiddetini en net şekilde gösterenlerden biri avize satışı yapan bir iş yerinin güvenlik kamerası oldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber