Can Tertip filmi konusu ve başrol oyuncuları

Kanal D ekranında bu akşam ekrana gelecek olan Can Tertip filmi 2015 yılında vizyona girdi. Yönetmen koltuğunda Burak Kuka'nın yer aldığı Can Tertip filmi vizyonda kaldığı 4 hafta boyunca sinemaseverler tarafından beklenen ilgi ile karşılaşmadı. Sinema salonlarında 5.415 seyirci tarafından izlenen film 48.542,89 TL hasılat elde etti. Peki Can Tertip filmi başrol oyuncuları kimler?

Can Tertip filmi konusu ve başrol oyuncuları

Can Tertip filmi bu akşam Kanal D ekranında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Yönetmen koltuğunda Burak Kuka'nın yer aldığı Can Tertip filmi sinema salonlarında 4 hafta boyunca gösterimde kalırken sadece 5.415 seyirci tarafından izlendi.

CAN TERTİP FİLMİ BAŞROL OYUNCULARI

Can Tertip filminin başrollerinde Ümit Erdim, Volkan Demirok, Cengiz Küçükayvaz, Hakan Ural, Sinan Engin, Deniz Özerman, Tuna Orhan, Sinan Bengier, Süeda Çil, Deniz Sipahi gibi isimler yer alıyor.

CAN TERTİP FİLMİ KONUSU

Bütün hayatını hiçbir işe yaramadan geçiren Şakir ve tek hayali askerlik yapmak olan İlyas’ın yolları aynı asker ocağında birleşir. İlyas’ın saf bir insan olduğunu farkeden Şakir, İlyas'ı askerden kaçmaya ikna eder ve maceraları başlar.

İstanbul’da film sahnelerini aratmayan dolandırıcılık olayı kameradaİzmir’de yaşayan bir vatandaşı telefonla arayarak kendini bankacı olarak tanıtan 6 şüpheli, Kağıthane’deki bir bankadan vatandaşın üzerine 94 bin 500 lira kredi çekti. Bankaya giderek paraları çeken şahıslardan biri fazla pay almak için diğer 2 suç ortağı tarafından polis süsü verilerek kaçırıldı. Dolandırıcıların birbirini dolandırdığı olayda polis ekipleri şahısları 24 saat geçmeden yakaladı. Film sahnelerini aratmayan o anlar ise kameralara yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber