Cehennemden Kaçış filmi konusu ve başrol oyuncuları

Cehennemden Kaçış filmi bu akşam Kanal D ekranında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. 2017 yılında vizyona giren Cehennemden Kaçış filminin yönetmen koltuğunda Eric Summer oturuyor. Aksiyon, Macera türünde çekilen filmin başrollerinde Claire Forlani ve Nigel Barber yer alıyor. Peki Cehennemden Kaçış filminin konusu ne?

Cehennemden Kaçış filmi konusu ve başrol oyuncuları

Cehennemden Kaçış filmi bu akşam TV ekranında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Belçika ve Fransa'da yapılan film Aksiyon ve Macera türünde çekildi. Yönetmen koltuğunda Eric Summer'ın yer aldığı Cehennemden Kaçış filminin başrollerinde Claire Forlani, Nigel Barber, Lorina Kamburova, Jamie Bamber ve Atanas Srebrev yer alıyor.

Tom ve Brianna bir gökdelenin 60. Katında boşanma avukatlarıyla görüşürken çocukları Ben ve Anne’de 20. katta asansörde kalırlar. Gaz kaçağından dolayı yangın çıkar ve çocuklar asansörde mahsur kalırlar. Boşanma kağıtlarını imzalamak üzere olan Tom ve Brianna, çocuklarını kurtarmak için birlikte savaşmak zorunda kalırlar. Aynı zamanda mühendis olan Brianna kontrollden çıkan bu yangını durdurmanın bir yolunu bulabilecek mi?

Takla atan araç şarampole devrildiSivas’ta yağmurun etkisiyle kayganlaşan yolda takla atan aracın şarampole devrilmesi sonucu meydana gelen trafik kazasında 4 kişi yaralandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber