Cephe hattında hareketli saatler

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin (TSK), PKK/YPG terör örgütüne yönelik başlatacağı operasyon öncesi yeni yılın ilk saatlerinde Zor Mağar’dan açılan taciz atışı hareketli saatlerin yaşanmasına neden oldu. Yeni yılın ilk saatleri Menbiç sınırında hareketli geçti.

Cephe hattında hareketli saatler

02.30 sularında Cerablus, Zor Mağar sınır bölgesinde ağır makineli silah sesi duyuldu. Bir süre sonra silah seslerinin YPG tarafından açıldığı tespit edildi. Taciz atışından sonra ÖSO grupları harekete geçti. Uçaksavar ve ağır silahlarla Fırat Nehri kıyısına gelen ÖSO güçleri, geç saatlere kadar bölgede teröristlerin olası tacizlerine karşılık vermek için bekledi.

Ölü bulunan çiftçinin evinde 'kimyasal madde' şüphesiAntalya'da, sabah saatlerinde, sosyal medya hesabından 'Dünyaya başkalarının mutluluğunu izlemeye gelmiş gibiyim' paylaşımı yapan çiftçi Ali Abay (45), çiftlik evinde ölü bulundu. Polisin evdeki koku nedeniyle kimyasal madde zehirlenmesinden şüphelenmesi üzerine AFAD ekiplerince inceleme yapıldı. İncelemede herhangi bir bulguya rastlanılmazken, Polis, Abay'ın şüpheli ölümü ile ilgili inceleme başlatıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber