Geri Dön

Civil çalışma saatleri (kaçta açılıyor/kapanıyor) - 2020 Civil mağazaları kaça kadar açık, sabah saat kaçta mesaiye başlıyor?

Civil Çocuk Dünyası, İstanbul Kartal Cevizli' de 1996 yılında 0-14 yaş çocuk tekstili perakende satış mağazası olarak kuruldu. Ebeveynlerin en uğrak yeri haline gelen Civil Çocuk Dünyası, mağazaları saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? İşte Civil Çocuk Dünyası, çalışma saatleri...

Civil çalışma saatleri (kaçta açılıyor/kapanıyor) - 2020 Civil mağazaları kaça kadar açık, sabah saat kaçta mesaiye başlıyor?

Bebek bekleyen veya bebek sahibi olan ailelerin uğrak yerlerinden biri Civil. Peki Civil saat kaçta açılıyor kaçta kapanıyor? İşte detaylar…

CİVİL MESAİ SAATLERİ 2019

Civil, şubelerinin çalışma saatleri sabah 10.00 ile akşam 22.00 arasındadır. Civil şubeleri; hafta sonları, resmi tatillerde ve dini bayramlarda da müşterilerine hizmet vermektedir.

CİVİL MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Civil müşteri hizmetlerine ulaşmak için 444 12 31 numaralı hattı arayabilir ve talebinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

Koronavirüs salgını dalga dalga yayılıyorVahşi hayvan ticaretini durduran Çin yönetimi, 56 kişiyi öldüren koronavirüsün doğadaki hayvanlardan insanlara bulaşmış olabileceğini resmen duyurdu. Çin'de bir şehirde daha toplu ulaşım durduruldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber