Cuma mesajları ve sözleri! Cuma namazı saat kaçta kılınacak?

Cuma mesajlarını sizler için derledik. Müslümanlar için mübarek kabul edilen Cuma gününde ibadet etmek kat kat sevap anlamına gelir. Sizler de dua ve dileklerinizi dostlarınıza Cuma mesajları ile iletebilirsiniz. Peki Cuma namazı saat kaçta kılınacak? İşte en güzel Cuma mesajları...

Cuma mesajları ve sözleri! Cuma namazı saat kaçta kılınacak?

Cuma mesajları ve Cuma dualarıyla tüm sevdiklerinize Cuma dileklerinizi iletebilirsiniz. Cuma namazı saat kaçta kılınacak?

CUMA MESAJLARI 2018

- Rabbim! Bizleri yüreği paslanmış, adını anmayı unutmuş insanlarla karşılaştırma! Hayatı anlamı ile yaşamak dileği ile. Mutlu Cumalar...

- "İnsanların güzelce hizmet ve sohbet etmesine en layık olan kimdir?” Hazreti Peygamber; “Annendir” buyurdu. “Sonra kimdir?” dedi. “Annendir” buyurdu. “Sonra kimdir?” dedi.”Annendir” buyurdu. “Sonra kimdir?” dedi. “Sonra babandır” buyurdu. Ebu Hureyre (r.a.) Buhari Rabbim bizleri Ana babalarının rızasını alan hayırlı evlatlardan eylesin.

- "Allah'ın adıyla, Allah Resulune salat ve selam olsun. Allah'ım , Senden fazl-u (ihsanını) diliyorum. Allahım, beni rahmetinden uzaklaştırılmış şeytanın şerrinden koru." (Buhari, teheccüd: 25) Hayırlı Cumalar.

Cuma mesajları ve sözleri Cuma namazı saat kaçta kılınacak


- Ey Nefsim Şeytana Yem Olmakmı Yoksa Cennette Gül Olmakmı Niyetin, Bırak Yakamı Secde Edeyim Sen Huzura Er, Ben İmanla Öleyim. Hayırlı Cumalar.

- Ya Rab... Hesap günü amel defterlerimizi sağ tarafımızdan ver... Solumuzdan ve arkamızdan verip bizi mahcup eyleme. Amin! Hayırlı cumalar.

- Önce yollar uzanır hakka yürümek için, tomurcuklar güller açar onu görmek için, dua eden biri var senin için. sende dua et ALLAH için. cumanız mübarek olsun.

- Allahım, aklıma ilim ve hikmet; fikrime, feraset ve basiret; bedenime sıhhat ve afiyet; ruhuma da, tekamül ve metanet ihsan eyle. Cumamız mübarek olsun, amin!

Cuma mesajları ve sözleri Cuma namazı saat kaçta kılınacak


- Ömrümüzün hikayesini yazan en büyük ve en güzel yazıcı olan Rabbim, gönlünüzden geçen güzellikleri alnımıza kader diye yazsın. Amin, hayırlı cumalar dilerim.

- Cuma günleri, duanın kabul oIacağı bir an vardır. Cumanın gündüzü, gecesinden daha kıymetlidir. Allah Cumamızı ve ettiğimiz duaIarı kabul etsin inşallah.

Cuma mesajları ve sözleri Cuma namazı saat kaçta kılınacak

CUMA NAMAZI SAAT KAÇTA KILINACAK?

10 Ağustos Cuma günü Cuma namazı saat kaçta kılınacak? Namaza gidecek olan vatandaşlar Cuma namazı saatini sorgulamaya başladı.

İŞTE NAMAZ SAATLERİ

Korku dolu anlar! 2 çocuğuyla yola savrulduAntalya'nın Alanya ilçesinde, sürücüsünün kontrolünden çıkan otomobil, takla attı. Kazada otomobili kullanan anne ve 2 çocuğu ile yanlarında bulunan 1 kişi, yola savrularak, yaralandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber