e-YDS İngilizce, Almanca, Fransızca sınav giriş yerleri belli oldu!

e-YDS İngilizce, Almanca, Fransızca sınavları için heyecan dorukta. ÖSYM tarafından uygulanacak olan e-YDS sınavlarının giriş yerleri ÖSYM tarafından belirlendi. Peki e-YDS sınav giriş belgesi nasıl alınır? İşte e-YDS sınavlarına katılacak öğrencileri yakından ilgilendiren detaylar...

e-YDS İngilizce, Almanca, Fransızca sınav giriş yerleri belli oldu!

Elektronik Yabancı Dil Sınavı (e-YDS 2019/6 İngilizce) ve Elektronik Yabancı Dil Sınavı (e-YDS 2019/7 Almanca/Fransızca) için geri sayım başladı. ÖSYM, 2019 sınav takviminde sınav günlerine ve sınav sonuçları tarihine yer verdi.

E - YDS İNGİLİZCE SINAVI NE ZAMAN?

Elektronik Yabancı Dil Sınavı (e-YDS 2019/6 İngilizce), 22 Haziran 2019 tarihinde uygulanacak.

E - YDS ALMANCA / FRANSIZCA SINAVLARI NE ZAMAN?

Elektronik Yabancı Dil Sınavı (e-YDS 2019/7 Almanca/Fransızca), 29 Haziran 2019 tarihinde uygulanacak.

E-YDS SINAV GİRİŞ YERLERİ BELLİ OLDU

e-YDS sınav giriş yerleri, ÖSYM tarafından açıklandı. e-YDS sınav giriş yerleri https://ais.osym.gov.tr/ adresi üzerinden erişime açıldı.

E -YDS İNGİLİZCE SINAV GİRİŞ BELGESİ İÇİN TIKLAYINIZ

E- YDS SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

e-YDS sınav sonuçları, sınavın uygulandığı gün açıklanacak. Adaylar sınava katılımları sonrasında sınav sonuçlarına aynı gün erişim sağlayacak.

81 ildeki 90 bin camide şehitler için sela okunduFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz 2016'daki hain darbe girişiminde birlik ve beraberliğin sembolü selalar, bu gece Türkiye  genelinde 90 bin camide tekrar okundu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber