Erhan Ertürk kimdir, kaç yaşında, nereli?

Türkiye'nin en tanınan haber spikerlerinden biri olan Erhan Ertürk, bugün hakkında en çok arama yapılan isimlerden biri oldu. Peki Erhan Ertürk kimdir, kaç yaşında?

Erhan Ertürk kimdir, kaç yaşında, nereli?

Erhan Ertürk kimdir? Gün itibariyle gündeme gelen ünlü spiker Erhan Ertürk ile ilgili merak edilen tüm soruların cevaplarını sizler için derledik...

ERHAN ERTÜRK KİMDİR?

1970 yılında İzmir'de doğan ünlü sunucu Erhan Ertürk, meslek hayatınaa Atv Haber Merkezi'nde Ali Kırca'nın yanında başladı. Muhabirlik, editörlük yaptıktan sonra Star Haber Merkezi’nde yayın koordinatörlüğü sıfatıyla hem editörlük, hem de yöneticilik yaptı. Habercilikten önce satış reklamlarını da sundu. Seslendirme alanına ilgi duydu. 2003'ten bu yana NTV'de sunuculuk yapan Ertürk 12 Nisan 2018'de buradaki görevinden ayrılmıştır. 2018'de Türkiye'de yeni yayın yapmaya başlayan Haber Global kanalına geçmiştir.

Çalıştığı TV Kanallar

1997-2001: Atv
2001-2003: Star TV
2003-2018: NTV
2018-devam: Haber Global

Terörden gözaltına alınan HDP'li Belediye Başkanı Azim Yacan tutuklandıVan'da haklarında yürütülen terör soruşturması nedeniyle gözaltına alınan HDP'li İpekyolu Belediye Başkanı Azim Yacan ve meclis üyesi Şehsade Kurt tutuklandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber