Eski sevgiliye selam verme kavgası

BURSA’da yolda birlikte yürüdüğü sevgilisi 31 yaşındaki Semira İşlek'e selam verilmesine sinirlenen 28 yaşındaki Serkan Palaz, “Selam vermemden neden rahatsız oluyorsun?” diyen yaşıtı İzzet Özemen ile tartıştı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine Özemen, elindeki bira şişesi ile Serkan Palaz ve Semira İşlek'in başına vurarak yaraladı.
Merkez Osmangazi İlçesi Atatürk Caddesi’nde dün saat 23.30 sıralarında Semira İşlek ve sevgilisi Serkan Palaz yürürken, elinde bira şişesi ile karşılarından gelen İzzet Özemen, daha önceden tanıdığı Semira İşlek’e selam verdi. Yanındaki kadına bir başka kişinin selam vermesinden rahatsız olan Serkan Palaz, Semira İşlek’i “Benim yanımda artık kimse ile ne konuş ne de selamını al” diyerek uyardı. Bu sözleri duyan İzzet Özemen geriye dönüp, “Senden önce onu ben tanıyordum. Selam vermemden neden rahatsız oluyorsun?” diyerek çıkıştı. Semira İşlek’in ayırmak istediği tartışma kısa sürede kavgaya dönüşünce Özemen, elindeki bira şişesini hem Serkan Palaz’ın hem de Semira İşlek'in başına vurdu. Polisin güçlükle ayırdığı kavga sonrası birbirlerinden şikayetçi olan taraflar ifadelerinin alınması için Çarşı Polis Merkezi’ne götürüldü.
Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

Bahçeli'den Erdoğan'a 'Hakan kaftanı'Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi evinde ziyaret etti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber