Geri Dön

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 152. bölüm fragmanı yayınlandı! EDHO yeni bölümde Hızır bu kez...

ATV'nin kült haline gelen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 152. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni sezonuyla da büyük ilgi gören dizinin yeni bölümüne Hızır'ın vereceği hayati karar damga vuracak. İşte EDHO merakla beklenen 152. bölüm fragmanı...

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 152. bölüm fragmanı yayınlandı! EDHO yeni bölümde Hızır bu kez...

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 151. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Tufan'ın son hamlesi herkesin kafasında soru işareti olarak dururken yakın dostu Hızır'ın yüreğine serpilen şüphe tohumları yeşermeye başlamıştır bile. Alparslan ve Hızır Ali'nin de gözünden kaçmayan detaylar Hızır'ı kanıt aramaya itse de buna gerek kalmayacaktır. Hastanede yatan Tefo'nun uyandıktan sonra anlattıkları, hainin kim olduğuyla ilgili herhangi bir şüpheye mahal bırakmayacaktır. Tufan'ın ihanetine inanmakta güçlük çeken masa üyeleri de çok geçmeden yeni düşmanlarıyla ilgili verilecek kararı onaylayacaktır. Akıbetinin ne olacağını çok iyi bilen Tufan'ın, oğlu Kemal'i de yanına alarak kaçmaktan başka çaresi kalmaz. Bir kez daha dostum dediği kişi tarafından sırtından vurulan Hızır, verilen kararı uygulamak için Tufan'dan hızlı davranacaktır. Altan taraf değiştirerek Çakırbeylilerle işbirliği yapacağını düşündüğü Sınırsızları daha fazla kontrol edemeyeceğini anlayarak yeni bir plan yapar. Altan'dan daha büyük bir güç olan Cengiz, masayı büyük zarara uğratacak bu planın uygulayıcısı olacaktır.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 152. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde dehşet! Öldürüp denize atladıOtomobildeki kadını öldürdükten sonra cesedi taşıdığı araçla 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne gelen Mehmet Keleş, köprüden atlayarak intihar etti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber