Fİ 1. bölüm bu akşam başladı! Fİ 2. bölüm fragmanı yayınlandı!

dizisi 1. bölümüyle bu akşam ekrana geldi. İnternet dizisi olarak yayınlanan , TV ekranında da izleyicisiyle buluştu. SHOW TV'de yayınlanan Fİ dizisi ile ilgili tüm detaylar haberimizde.

Fİ 1. bölüm bu akşam başladı! Fİ 2. bölüm fragmanı yayınlandı!

Perşembe akşamları yayınlanacak olan 1. bölümüyle bu akşam başladı. Sabırsızlıkla beklenen dizisi bu akşam 20.00'de SHOW TV'de ilk bölümüyle yayınlandı. İşte Fİ 2. bölüm fragmanı...

Fİ 1. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ülkenin en tanınmış psikiyatristlerinden olan Can Manay’ın yolu, genç balerin Duru ile kesişir. Can, müzisyen sevgilisi Deniz’le beraber yaşayan Duru’nun muhteşem güzelliği karşısında adeta büyülenir. Duru’nun nefes kesen gösterisinin damga vuracağı bölümde Can, Duru’nun kalbini kazanmaya karar verir. Amacına ulaşmak için vakit kaybetmeden harekete geçer. Yaptığı bir oyunla Duru ve Deniz’in yaşamlarına güvenilir bir dost olarak sızmayı başarır. Can Manay, Duru ve Deniz için sınırlarını zorlayacaktır. Sorusuyla Can Manay’ı tedirgin eden gazeteci Özge ise kötü bir sürprizle karşılaşır.

Fİ OYUNCU KADROSU

Yapımını Ay Yapım’ın, yönetmenliğini Mert Baykal’ın üstlendiği, Azra Kohen’in çok-satan Fİ-Çİ-Pİ üçlemesinden uyarlayarak Nüket Bıçakçı ve Özlem Yücel’in senaryolaştırdığı Fi, Show TV'de ekrana gelecek. Türkiye’de dizi sektörünün dinamiklerini değiştiren, dizi yapımı ve yayını konusunda yeni bir çağın öncüsü olan dizide Seranay Sarıkaya, Ozan Güven, Mehmet Günsür, Berrak Tüzünataç, Büşra Develi gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Fİ 2. BÖLÜM FRAGMAN

Malatya'da şüpheli 'puset' paniğiMalatya'da, Eğitim ve Araştırma Hastanesi otopark girişine bırakılan bebek puseti, çevrede panik yarattı. Polisin, kontrol ettiği puset boş çıktı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber