Fİ ne zaman başlıyor? Fİ'nin TV kanalındaki yayın tarihi açıklandı...

Bir internet dizisi olan televizyon ekranında yayınlanmaya hazırlanıyor. PUHU TV'nin fenomen dizisi olan Fİ, SHOW TV ekranında izleyici karşısına çıkacak.Fİ'nin TV kanalındaki yayın tarihi de açıklandı. İşte heyecan dolu Fİ'nin konusu, oyuncu kadrosu ve ilk bölüm fragmanı haberimizde...

Fİ ne zaman başlıyor? Fİ'nin TV kanalındaki yayın tarihi açıklandı...

PUHU TV'nin fenomen dizisi haline gelen Fİ Çİ serisi televizyon ekranına taşınıyor. TV ekranında izleyici karşısına çıkacak olan Fİ, SHOW TV kanalında yayınlanacak. Fİ'nin ne zaman yayınlanacağı ise henüz belli değil.

Fİ NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Fİ 22 Mart Perşembe akşamı 20.00'de SHOW TV'de yayınlanacak.

Fİ KONUSU NEDİR?

“KİM OLACAĞINI SEÇEBİLİRSİN YA DA EN AZINDAN KİM OLMAYACAĞINI!”

Yakında Show TV’de yayınlanacak Fİ’nin ekrana gelen tanıtımında ülkenin en tanınmış psikiyatristlerinden olan Can Manay (Ozan Güven), genç balerin Duru’nun (Serenay Sarıkaya) güzelliği karşısında büyüleniyor. Müzisyen Deniz’in (Mehmet Günsür) sevgilisi Duru’ya destek olduğu tanıtımda, Can Manay’ın Duru’ya “Kim olacağını seçebilirsin ya da en azından kim olmayacağını!” sözleri dikkat çekiyor.

Bir adam bir kadını sever ve dünya değişir. Ama hayatı kökten değiştiren aşkı değil, aşkına ulaşabilmek için cesaret edebildikleridir. O kişiye duyduğu aşkın acımasızlığında öylesine büyük fırtınalar başlatır ki sonunda dokunduğu her şeyi yıkar. Ve bazen hayatın kendini yenilemesi için önce her şeyin yıkılması şarttır. Tutkunun peşinden koşanların, yanma pahasına ateşe uçanların ve acıdan geçerek kendi gerçeğine ulaşanların hikayesi Fİ, Show TV’de!

Fİ OYUNCU KADROSU

Yapımını Ay Yapım’ın, yönetmenliğini Mert Baykal’ın üstlendiği, Azra Kohen’in çok-satan Fİ-Çİ-Pİ üçlemesinden uyarlayarak Nüket Bıçakçı ve Özlem Yücel’in senaryolaştırdığı Fi, Show TV'de ekrana gelecek. Türkiye’de dizi sektörünün dinamiklerini değiştiren, dizi yapımı ve yayını konusunda yeni bir çağın öncüsü olan dizide Seranay Sarıkaya, Ozan Güven, Mehmet Günsür, Berrak Tüzünataç, Büşra Develi gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Fİ İLK BÖLÜM FRAGMAN

Gaziantep'te erkek cesedi bulunduGaziantep'te bir erkeğe ait ceset bulundu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber