Gazeteci Çocuk filminde kimler oynadı? Filmin konusu nedir?

2019'da vizyona giren Gazeteci Çocuk filminin konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Gerilim türündeki Gazeteci Çocuk filmi büyük ilgi görmüştü. İşte izlemeyenlerin merak ettiği Gazeteci Çocuk filmi hakkında merak edilenler...

Gazeteci Çocuk filminde kimler oynadı? Filmin konusu nedir?

Gazeteci Çocuk filminin konusu: 1969’da ve Jack Jansen üniversiteden atılmış halde Florida’daki ailesinin yaşadığı Lately kasabasına geri döner. Babası kasabanın yerel gazetesi The Moat County Times’ın sahibidir. Bu arada The Miami Time'ın muhabiri abisi Ward, Hillary Van Wetter davasını araştırmak üzere çıkagelir; yanında da iş arkadaşı Yardley Acheman vardır.

Charlotte Bless adlı güzel kadın, Hillary’nin yanlışlıkla hüküm giydiğine inanmaktatır ve onu temize çıkartması için The Miami Times muhabirlerinden medet umar. Ward ve Yardley ise meslek yaşamlarında yükselmeyi hedefleyerek Bless'in iddiasının peşinden giderler. Bu arada Jack evlerine sıklıkla gelip giden Bless'e kelimenin tam anlamıyla tutulmuştur. Fakat bu dörtlü beraber daha çok zaman geçirdikçe, davayla ilgili gerçekler de gittikçe kararmaya başlar...

Yönetmenliğini Lee Daniels'in üstlendiği filmin kadrosunda Nicole Kidman, Matthew McConaughey, Zac Efron ve John Cusack gibi isimler yer alıyor.

OYUNCULAR KİMLER?

Zac Efron
Rolü : Jack Jansen
Matthew McConaughey
Rolü : Ward Jansen
Nicole Kidman
Rolü : Charlotte Bless
John Cusack
Rolü : Hillary Van Wetter
David Oyelowo
Rolü : Yardley Acheman
Scott Glenn
Rolü : W.W. Jansen
Ned Bellamy
Rolü : Tyree van Wetter
Nealla Gordon
Rolü : Ellen Guthrie

Karabük'te ayakları kesik, ölü kedi bulunduKarabük’te, ayakları kesilmiş olarak ölü kedi bulundu. Olaya tepki gösteren mahalleli, kedinin işkence yapılarak öldürülmüş olabileceğini düşünürken, polis olayla ilgili çalışma başlattı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber