Geri Dön

Gez... Çek... Yaz...

‘Aniden çıkan güzellik’ Tuğçe & Anıl Dede: Fransa’nın kuzeyi yani Normandiya bölgesi isim olarak soğuk gözükse de peşi sıra gelen şirin mi şirin kasabaları, yemyeşil çayırları, Ortaçağ atmosferli rengârenk sahil kentleriyle çok keyifli bir yolculuk bölgesi aslında. Fotoğraftaki yer ise Mont Saint Michel gezimiz sırasında yolda gördüğümüz bir yel değirmeniydi. Adı da Moulin de Moidrey. Gezimiz boyunca karşımıza aniden çıkan en güzel şeylerden biriydi. Keşke her aniden gelen bu kadar güzel olsa.

Gez... Çek... Yaz...

Gez... Çek... Yaz...

Doğal akvaryum

Zuhal Karaosmanoğlu: Burası ‘doğal akvaryum’ olarak adlandırılan Gökpınar Gölü... Sivas‘ın Gürün ilçesinde bulunan bu göl bölgenin karasal iklimine renkleri ve havasıyla sanki meydan okuyor. Özellikle sıcak ve kurak geçen yaz aylarında; buz gibi sularında ayaklarınızı dinlendirip mavinin ve yeşilin her tonuna doyabilirsiniz. Anadolu’nun saklı cennetlerinden olan Gökpınar Gölü’nde her yıl ağustos ayında Gürün Alabalık Festivali de düzenleniyor.

15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde dehşet! Öldürüp denize atladıOtomobildeki kadını öldürdükten sonra cesedi taşıdığı araçla 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne gelen Mehmet Keleş, köprüden atlayarak intihar etti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber