Haluk Ulusoy, Saffet Ulusoy ve Mehmet Atalay'ın İçinde Bulunduğu Asansör 3. kattan aşağıya düştü

Basın İlan Kurumu’nu ziyarete gelen Futbol Federasyonu eski Başkanı Haluk Ulusoy ve oğlu Saffet Ulusoy ile Basın İlan Kurumu Genel Genel Müdürü Mehmet Atalay’ın içinde bulunduğu asansör 3. kattan aşağı düştü. Saffet Ulusoy, asansör düşerken babası Haluk Ulusoy’u o anda kucağına aldı ve babasının zarar görmesine engel oldu.

Edinilen bilgiye göre fren sistemi arızalanan asansör 3. kattan beton zemine çakıldı. Asansörde bulunanlar hemen ambulanslarla çevre hastanelerine kaldırıldı. Haluk Ulusoy’un durumunun iyi olduğu öğrenilirken, oğlu Saffet Ulusoy’da kırıklar meydana geldiği ve hemen ameliyata alındığı belirtildi. Atalay’ın ise topuğunda çatlak oluştuğu belirtildi.

Asansör yere çakılmak üzereyken, Saffet Ulusoy birdenbire babası Haluk Ulusoy’u kucağına alarak muhtemel bir yaralanmadan kurtardı. İki bacağında kırık bulunan Saffet Ulusoy’un ameliyatı başarılı geçti. Çok sayıda iş adamı, gazeteci ve yakınlarının yanı sıra Trabzonspor yöneticileri ve TFF eski Başkan ekili Affan Keçeci de hastaneye geldi. Başta Arda Turan olmak üzere birçok ünlü futbolcu da telefonla arayarak geçmiş olsun dileklerini iletti.

Trump'tan S-400 açıklamasıABD Başkanı Donald Trump, "Türkiye bize karşı çok iyi. Şimdi ise onlara Rusya'dan füze sistemi almak zorunda kaldıkları için bu F-35'leri satamayacağımızı söylüyoruz. Onların içinde bulunduğu durum çok zor, ABD olarak bizim de bulunduğumuz durum çok zor. Bu durum üzerine çalışıyoruz, neler olacağını göreceğiz. Ama bu gerçekten adil değil." dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber