Hayat Mucizelere Gebe 3.bölüm fragmanı yayınlandı-İzle

Hayat Mucizelere Gebe dizisi ilk 2 bölümüyle izleyenlerin ilgisini çekmeyi başardı. İlk bölümüyle oldukça beğenilen dizi Hayat Mucizelere Gebe'nin yayınlanan son bölümünde İnci bebeğini doğurmaya karar veriyor. Peki Hayat Mucizelere Gebe'nin 3. bölümünde neler olacak? İşte Kanal D'nin yeni yapımı Hayat Mucizelere Gebe'nin 3. bölüm fragmanı ve detaylar..

Hayat Mucizelere Gebe 3.bölüm fragmanı yayınlandı-İzle

Hayat Mucizelere Gebe dizisi izleyicilerine 2. bölümüyle geldi. İlk bölümü izleyenler tarafından oldukça beğenilen dizi Hayat Mucizelere Gebe'nin 2. bölümünde büyük heyecan vardı. İşte Hayat Mucizelere Gebe yeni bölümden detaylar..

Hayat Mucizelere Gebe 2. Bölüm Özeti
İnci, bebeği doğurmaya karar veriyor; Suat ise, İnci ile tanışmak için türlü türlü oyunlara başvuruyor!
Kanal D’nin başrollerini Hande Ataizi, Damla Colbay, Yiğit Dikmen, Yusuf Akgün, Erkan Sever, Burcu Binici, Işıl Yücesoy’un paylaştıkları merakla beklenen yeni dizisi "Hayat Mucizelere Gebe" Pazar akşamı yeni bölümü ile ekrana geliyor.
Dizinin ikinci bölüm konusu ise şöyle;
Bebeğe kıyamayan İnci, Serhat’ın evlilik teklifiyle çok mutlu olur. Serhat bebeğin babasının Engin olduğunu tesadüfen öğrenince rahatsız olur ve İnci’nin işten ayrılmasını ister.

İnci’nin asıl derdiyse bebekle ne yapacağıdır. Onu ailesine verip normal hayatına geri dönmeyi planlamaktadır; ancak, Esma bu fikre şiddetle karşı çıkar.
İnci bebeğini verecektir vermesine ama Engin ve Didem’e dair hala birtakım şüpheleri vardır. Engin’in eski bir playboy olduğunu da öğrenince iyice telaşlanır. Çünkü o bebeğinin iyi bir aile ortamında büyümesini istemektedir.
Diğer yandan Suat, İnci’nin özbeöz kızı olduğunu öğrenince onunla tanışmaya çalışır. Süheyla ise 23 yıldır sakladığı sırrın kızıyla arasını bozmasından korkmaktadır.
HAYAT MUCİZELERE GEBE 3. BÖLÜM FRAGMANI:

Milliyet'te Gündem 6 Aralık 2019.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber