Hayatımız Film konusu ve başrol oyuncuları

Hayatımız Film bu akşam TV ekranında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. TV ekranında ilk kez yayınlanacak olan Hayatımız Film'in yönetmen koltuğunda Hasan Doğan oturuyor. Başrollerinde Toygan Avanoğlu, Ali Rıza Tanyeli, Tuğçe Kurşunoğlu, ve Sinan Bengier'in yer aldığı Hayatımız Film bu akşam TV ekranında...

Hayatımız Film konusu ve başrol oyuncuları

Hayatımız Film bu akşam TV ekranında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Başrollerinde Toygan Avanoğlu, Ali Rıza Tanyeli, Tuğçe Kurşunoğlu, ve Sinan Bengier'in yer aldığı Hayatımız Film'in yönetmen koltuğunda ise Hasan Doğan oturuyor. Peki Hayatımız Film'in konusu nedir?

HAYATIMIZ FİLM KONUSU

Hayati ve Tezcan anne ve babasını küçük yaşta kaybeder ve babasının yakın dostu olan Salih Amca tarafından büyütülürler. Salih Amca'ya hiç görmediği abisi tarafından büyük bir konak miras kalır. Bu haber mahallede gün geçtikçe yayılır. Haberi duyan mahallenin en sorunlu, sabıkalı ismi Deli Murat Salih Amca'nın yaşı gereği iyice ilerleyen Alzheimer hastalığını fırsat bilir ve Rıza’ya olan borcunu ödemek için Salih Amcayı ciddi bir miktarda borca sokar.
Bu olayı vefa borcu olarak gören, Salih Amca’yı bulunduğu durumdan kurtarmak isteyen Hayati ve Tezcan kendilerini riske atarak tehlikeli bir o kadar da komik olaylara sokar ve durumu lehlerine çevirirler.

AFAD'ın deprem tatbikatı gerçeği aratmadıAfet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığınca (AFAD), Kütahya'da 10 ilden ekiplerin katılımıyla düzenlenen "Bölgesel Saha ve Masabaşı Tatbikatı" kapsamında deprem senaryolu saha tatbikatı gerçekleştirildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber