Hırsızlık için gelen 3 kadın, ev sahibinin akrabasıyla karşılaştı

Konya'da, hırsızlık için girdikleri evde, ev sahibinin akrabası ile karşılaşınca kaçan ve çevredekilerce yakalanıp, polise teslim edilen Meryem Erkan (47) ve kızı Seda Erkan (27) ile akrabası Yazgülü Yağcı (30) çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Hırsızlık için gelen 3 kadın, ev sahibinin akrabasıyla karşılaştı

Olay, dün saat 14.30 sıralarında, merkez Selçuklu ilçesine bağlı Esenler Mahallesi'nde meydana geldi. Kapısının kilitli olmadığı öne sürülen daireye gelen 3 kadın, plastik aparat ile kapıyı açıp, içeri girdi. Bir süre sonra eve bir şey almaya gelen ev sahibinin akrabası, hırsızları görünce bağırmaya başladı. Genç kızın çığlıkları üzerine 3 kadın, kaçmaya başladı. Hırsız olduklarını anlayınca peşine düşen mahalleli; Meryem E. ile kızı Seda E. (27) ve akrabası Yazgülü Y.'yi (30) yakalayıp, polise teslim etti. Gözaltına alınan 3 kadın, sorgulanmak üzere emniyete götürüldü. Meryem E., Seda E. ve Yazgülü Y., işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Poliste 8 suç dosyası bulunan Meryem E., bu sırada kendisini görüntüleyen basın mensuplarına, "Çekin çekin. Sanki adam öldürdük" diye seslendi.

 

 

 

Thomas Cook ofisleri kepenk indirdiİngiltere’nin ve dünyanın en eski seyahat acentesi olan Thomas Cook 178 yıllık serüveninden sonra bugün iflasını açıklarken, şirketin Londra'daki ofisleri kepenk indirdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber