Geri Dön

İBB bursu ne zaman yatacak? Yedek liste sonuçları açıklandı

Geçen hafta çarşamba günü İBB burs sonuçları açıklandı. Adaylar heyecanla sonuçları kontrol ederken burs almaya hak kazanan öğrenciler daha sonra "İBB bursu ne zaman yatacak?" diye sormaya başladı.

İBB bursu ne zaman yatacak? Yedek liste sonuçları açıklandı

Binlercce öğrenci İBB'den burs yardımı alacak. Sonuçlar 27 Kasım Çarşamba açıklandı fakat bursların hangi tarihte yatacağı açıklanmadı. Bu nedenle öğrenciler sıklıkla "İBB bursu ne zaman yatacak?" sorusunu soruyor.

İBB BURSLARI NE ZAMAN YATACAK?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi bursları hakkında net bir tarih verilmedi. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ilk ödemelerin aralık ayı içinde yapılacağını belirtti. Burs ödemelerinin aralık ayı ortalarında yatması bekleniyor.

YEDEK LİSTE SONUÇLARI AÇIKLANDI 

İBB "Genç Üniversiteli Eğitim Yardımı yedek listesi açıklanmıştır." duyurusu yaparak şartları açıkladı.

"Beyan ettiğiniz tüm bilgilerin doğru olduğunu gösteren evraklarınızı 9 Aralık 2019 Pazartesi - 14 Aralık 2019 Cumartesi tarihleri arasında Sonuç sayfasında ilan edilen belge teslim merkezlerine teslim edebilirsiniz.

Yanlış ya da eksik beyanda bulunan öğrencilerin belgeleri kabul edilmeyecektir.

Genç Üniversiteli Eğitim Yardımına gösterdiğiniz ilgi için teşekkür eder, eğitim hayatınızda başarılar dileriz."

İstanbul Büyükşehir Belediyesi

SONUÇ İÇİN TIKLAYINIZ

Dini törende tribün çöktü: 10 ölü, çok sayıda yaralıEtiyopya'da binlerce insanın katıldığı Epifani Bayramı kutlamalarında can kaybının artmasından korkuluyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber