Kötü Çocuk filmi başrol oyuncuları! Kötü Çocuk filmi konusu

Kötü Çocuk filmi bu akşam TV ekranında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. 2017 yılında vizyona giren Kötü Çocuk filminin yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın yer alıyor. Romantik, Dram türünde çekilen film Türkiye'de 5 hafta boyunca vizyonda kaldı ve 358.192 seyirci tarafından izlendi. Toplamda 4.170.011,00 TL hasılat elde etti Peki Kötü Çocuk filminin başrollerinde hangi oyuncular yer alıyor?

Kötü Çocuk filmi başrol oyuncuları! Kötü Çocuk filmi konusu

Kötü Çocuk filmi bu akşam TV ekranında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Başrollerinde Tolga Sarıtaş, Afra Saraçoğlu, Sarp Akkaya, Tülin Özen, Can Sipahi yer aldığı Kötü Çocuk filmi Türkiye'de 5 hafta boyunca vizyonda kalmasına rağmen 358.192 seyirci tarafından izlendi ve toplamda 4.170.011,00 TL hasılat elde etti.

KÖTÜ ÇOCUK FİLMİ KONUSU

Kayla doğduğu gün babası tarafından terk edilmiş, yaşamı boyunca annesi tarafından büyütülmüş ve artık lise çağında bir genç kızdır. Ancak kendisini terk eden babasının aniden ortaya çıkmasıyla hayatı değişir. Kayla, on yedi yaşına girdiğinde, ilk kez gördüğü babasıyla, yabancı bir şehre taşınır. Bu yeni şehirde, İstanbul'da, bir yandan babasıyla yaşama zorluğu çekerken bir yandan da yeni bir okula alışması gerekecektir. Fakat daha okulun ilk gününde hiç beklemediği birisiyle, gizemli Meriç ile tanışır. Kayla'nın hayatı sırlarla dolu Meriç'in peşinden gittikçe iyice karışacaktır..

Yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın'ın üstlendiği film, Büşra Küçük'ün yazdığı çok satan ve internet üzerinden 100 milyondan fazla okunan seri Kötü Çocuk'un beyazperde uyarlamas. Filmin başrollerini Tolga Sarıtaş ve Afra Saraçoğlu beraber üstleniyor.

Ayrıldığı sevgilisini vurup intihar ettiKuşadası’nda emlakçılık yapan sevgilisini pompalı tüfekle yaralayan bir kişi, olaydan bir saat sonra kendini vurarak intihar etti. Hastaneye kaldırılan yaralı kadının hayati tehlikesinin sürdüğü öğrenildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber