Kurban Bayramı ikramiyeleri ne zaman ödenecek? SSK-Bağkur emekli ikramiyesi

Kurban Bayramının yaklaşması ile birlikte gözler bayram ikramiyelerine çevrildi. 12.5 milyon emekliye yılda iki kez ödenen bayram ikramiyelerinin ilki Ramazan Bayramı'ndan önce hesaplara yatırıldı. Kurban ibadetini yerine getirmeyi planlayan emekli vatandaşlar bayram ikramiyelerinin yatacağı tarihi araştırmayı sürdürüyor. Peki Kurban Bayramı ikramiyeleri ne zaman ödenecek?

Kurban Bayramı ikramiyeleri ne zaman ödenecek? SSK-Bağkur emekli ikramiyesi

Kurban Bayramı tarihi için geri sayım başladı. 11-14 Ağustos tarihleri arasında idrak edilecek olan Kurban Bayramı öncesinde 12,5 milyon emekli yılda iki kez ödenen bayram ikramiyelerinin ne zaman hesaplara yatacağını merak ediyor. 2019 yılı içerisinde ilk ikramiye Ramazan Bayramı öncesinde hesaplara yatırılmıştı. Peki Kurban Bayramı ikramiyeleri ne zaman hesaplara yatırılacak?

KURBAN BAYRAMI İKRAMİYELERİ NE ZAMAN HESAPLARA YATIRILACAK?

Kurban Bayramı ikramiyeleri ne zaman hesaplara yatırılacak sorusu henüz netlik kazanmasa da 11-14 Ağustos tarihleri arasında idrak edilecek olan Kurban Bayramı öncesinde ikramiyelerin hesaplara yatırılması bekleniyor.Bayramın 11 Ağustos tarihinde başlayacağı düşünülürse 5-9 Ağustos tarihleri arasında 12,5 milyon emeklinin bayram ikramiyelerinin yatırılması bekleniyor.

Edirne'de feci kazaEdirne’de, iki otomobilin kafa kafaya çarpıştığı kazada araçlardan birisi alev topuna döndü. Cayır cayır yanan otomobilden 2’si kadın toplam 3 kişi, görgü tanıklarının yardımıyla yanmaktan son anda kurtarıldı. Kazaya karışan diğer araçta bulunan 3’ü çocuk toplam 5 kişilik aile ise şans eseri kazayı hafif sıyrıklarla atlattı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber