Kuruluş Osman yayın tarihi belli oldu! Dizi ne zaman başlayacak?

Ve beklenen haber geldi. Kuruluş Osman'ın yeni fragmanı yayınlandı ve dizinin yayın tarihi belli oldu. Peki, Kuruluş Osman ne zaman başlayacak.

Kuruluş Osman yayın tarihi belli oldu! Dizi ne zaman başlayacak?

Diriliş Ertuğrul'dan sonra Kuruluş Osman fırtınası yaşanacak. Başrolünde Burak Özçivit'in yer aldığı projenin bugün 1. bölüm 3. fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölüm fragmanının yayınlamasıyla birlikte yayın tarihi de belli oldu. İşte detaylar...

KURULUŞ OSMAN NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Kuruluş Osman dizisinin 1. bölüm 3. fragmanında Osman Bey'in “Yüce Rabbim şahidim olsun babamın kutlu sancağını asla düşürmeyeceğiz. Ben ve benim evlatlarım bu kutlu sancağı yedi cihana yaymak için yitesiye mücadele edeceğiz.” sözlerinin yer aldığı fragmanda dizinin 20 Kasım 2019 Çarşamba yayınlanacağı belirtildi.

Japon uzman Türkiye'deki 'deprem gerçeğini' anlattıMuğla'nın Fethiye ilçesinde düzenlenen 'Türkiye'de Deprem Gerçeği' söyleşisinde konuşan Japon Deprem Uzmanı ve Mimar Yoshinori Moriwaki, deprem sayısı bakımından dünyanın 6'ncı sırasında yer alan Türkiye'nin depremde meydana gelen ölü sayısı sıralamasında dünya 3'üncüsü olduğunu belirtip, bu durumun inşa edilen yapıların yetersizliğini açıkça ortaya koyduğunu söyledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber