Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın Yıldız'ı Aslıhan Güner kimdir? Kaç yaşında?

Kuzey Yıldızı ilk bölümüyle ekrana geldi. Aslıhan Güner ise dizinin başrolünde... Asi bir Karadeniz kadının canlandıran Aslıhan Güner'in yeni bir diziyle merhaba demesinin ardından hakkındaki bilgiler araştırılmaya başlandı. Peki, Aslıhan Güner kimdir?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın Yıldız'ı Aslıhan Güner kimdir? Kaç yaşında?

 

Kuzey Yıldızı seyirciyle buluştu. İlk bölümde Yıldız ve Kuzey'in hikayesi anlatılırken "Yıldız" karakterine hayat veren Aslıhan Güner ilgi odağı oldu. Başrolünde olan Aslıhan Güner'in biyografisi de yeni diziyle birlikte merak konusu oldu. İşte ünlü oyuncu hakkındaki bilgiler...

ASLIHAN GÜNER KİMDİR?

17 Aralık 1987’de dünyaya gelen Aslıhan Güner, çocukluk yıllarından itibaren hayalini kurduğu oyunculuğa Barış Manço Kültür Merkezi’nde gördüğü eğitimle adım atmıştır.

Aslıhan Güner’in henüz 16 yaşındayken The İmam filmi ile başlayan ekran macerası, Selena, Çemberimde Gül Oya, Kuzey Rüzgarı, Asi, Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam, Her Şey Yolunda Merkez, Kızıl Elma, Kehribar ve Diriliş: Ertuğrul ile devam etti. Güner, The İmam, Sümela’nın Şifresi, Moskova’nın Şifresi: Temel, Ver Kaç ve Akıllara Seza adlı sinema filmleriyle beyazperde de başarısını ortaya koydu.

Türkiye’nin yanı sıra Orta Doğu’da da çok geniş bir kitlesi bulunan ünlü oyuncu, şu sıralar Ordu’da çekilen ve Show TV ekranlarında yayınlanan ‘Kuzey Yıldızı’ dizisinde başrolde yer almaktadır. 

Av tüfeğiyle dehşet saçtılarAdıyaman'da 3 katlı eve kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından otomobilden av tüfeği ile ateş açıldı. Saldırıda yaralanan olmadı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber