Geri Dön

Mandıra Filozofu nerede çekildi? Mandıra Filozofu başrol oyuncusu kim?

Mandıra Filozofu bu akşam Kanal D'de ekrana gelecek. Robinson Crusoe'nun hikayesi olan Mandıra Filozofu filmi nerede çekilmiştir? İşte film ile ilgili merak edilenler...

Mandıra Filozofu nerede çekildi? Mandıra Filozofu başrol oyuncusu kim?

Robinson Crusoe hikayesi olan film "Mandıra Filozofu" bu akşam 19.45'te Kanal D’de ekrana geliyor.

MANDIRA FİLOZOFU FİLMİNİN HİKAYESİ

Mustafa Ali'nin içinde yaşadığı dünya düzenine karşı koyduğu tavır, onu Muğla'nın Çökertme köyünün yakınlarında, ıssız bir kulübede yaşamaya kadar götürür. Felsefe bölümü mezunu olan Mustafa Ali burada doğayla iç içe, modern hayatın getirisi olan her şeyden uzak bir yaşam sürer ve zamanının tamamına yakınını kitap okuyarak geçirir.

Çalışmaya ise kesinkes karşıdır. Cavit ise kurnaz ve çalışkan bir işadamıdır ve yeni projesi için Çökertme köyüne gelir. Amacı Mustafa Ali'nin sahip olduğu araziyi satın alıp yerine kazanç getirecek bir butik otel yaptırmaktır. Ne var ki İstanbul'dan gelen bu beklenmedik konuğun hayatı Mustafa Ali ile tanıştıktan sonra eskisi gibi olmayacaktır.

MANDIRA FİLOZOFU NEREDE ÇEKİLDİ?

Çekimleri doğal güzellikleriyle dünya çapında ünlenmiş Bodrum Çökertme Köyü’nde gerçekleştirilmiştir.

MANDIRA FİLOZOFU FİLMİ BAŞROL OYUNCUSU KİMDİR?

Filmin başrolü aynı zamanda filmin yönetmeni de olan Müfit Can Saçıntı. Filmde ayrıca Rasim Öztekin, Ayda Aksel, Eser Eyüboğlu, Begüm Öner yer alıyor.

Binalar arasında 'komşuluk' köprüsüRİZE'de, 3 bloktan oluşan apartmanlar, çatı katlarına olası yangın durumunda kaçış yolu oluşturmak için kurulan demir köprülerle birbirine bağlandı. Apartmanda yaşayanlar, kestirme olduğu için yangın köprüsünü kullanarak, komşularına misafirliğe gidip, geliyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber