Geri Dön

MasterChef ilk eleme adayı kim oldu? MasterChef Türkiye dokunulmazlık oyunu...

MasterChef Türkiye'de dün akşam haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynandı. Son kaptanlık ve son takım oyunlarının oynandığı MasterChef Türkiye'de mavi takım mı kırmızı takım mı dokunulmazlığı kazandı? Eleme potasına giden ilk aday kim oldu? İşte MasterChef Türkiye son bölümde yaşananlar ve yeni bölüm fragmanı.

MasterChef ilk eleme adayı kim oldu? MasterChef Türkiye dokunulmazlık oyunu...

TV8'in ilgiyle takip edilen yarışması MasterChef Türkiye hız kesmeden devam ediyor. Dün akşam ilk dokunulmazlık oyunu oynandı ve haftanın ilk eleme adayı belli oldu.

MASTERCHEF TÜRKİYE DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Mavi ve kırmızı takımın kıyasıya mücadele ettiği dokunulmazlık oyununda kazanan taraf kırmızı takım oldu. Mavi takım ilk eleme adayını belirlemek için yarışma yapıldı.

MASTERCHEF TÜRKİYE İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Dokunulmazlık yarışını kaybeden mavi takım eleme potasına çıkacak ismi belirlemek için yarıştı. Güzide, Alican ve Rıfat'ın yer aldığı mavi takımda yarışmacıları Somer Şef'in tarifi bıldırcın dolmasını yapmaya çalıştılar.

Şefin tabağına en yakın tabağı Alican yaptı. Güzide ve Rıfat arasında yapılan seçimde ise eleme potasına giden ilk aday Rıfat oldu.

MASTERCHEF TÜRKİYE YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

MasterChef Türkiye yeni bölümü ile bu akşam ekrana gelecek. MasterChef ikinci dokunulmazlık oyununda yarışmacılar için verilen konu 'Sarmalar'. Farklı birçok sarma tarifini uygulayacak olan yarışmacılara şefler yeni bir formatla zorluyor. Peki kazanan hangi takım olacak? Tüm soruların yanıtı bu akşam MasterChef Türkiye yeni bölümde...

MASTERCHEF TÜRKİYE 65. BÖLÜM FRAGMANI

Herkesin takdirini kazanmıştı! Bakan Kurum Ahmet'le görüştüÇevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Ankara'da halı sahada gördüğü çöplere tepki gösteren 8 yaşındaki çevre dostu Ahmet Akif Uslu ve sınıf arkadaşları ile bakanlıkta bir araya geldi. Bakan Kurum, öğrencilere 'Çevre Müfettişi' kartı verip, bisiklet hediye etti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber