MHRS uygulaması ile online muayene randevusu almak mümkün!

Sağlık Bakanlığı MHRS hastane randevu uygulaması vatandaşa hastane randevusu alabilme şansı veriyor. MHRS hastane randevu sisteminde vatandaş artık e-Devlet şifresi ile de giriş yapabiliyor.

MHRS uygulaması ile online muayene randevusu almak mümkün!

İnternet altyapısının 7 gün 24 saat işlem imkanı, daha hızlı ve daha pratik şekilde işlemleri tamamlama olanağı gibi pek çok etken nedeni ile bireysel yaşamın her alanında aktif şekilde kullanıldığı görülüyor. Bu çerçevede Türkiye’de sağlık alanında da vatandaşların daha kaliteli ve daha modern hizmetler alabilmesinin sağlanabilmesi amacı ile Sağlık Bakanlığı tarafından internet altyapısı aktif şekilde kullanılarak MHRS hastane randevu sistemi hizmete açıldı. Türkiye’de tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları tarafından ücretsiz olarak kullanılabilmekte olan Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) ile birlikte kamu sağlık hizmetleri açısından dünyanın gelişmiş ve modern ülkelerindeki sağlık hizmetlerindeki kalite standartlarının yakalanabilmesi sağlanıyor.

MHRS RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ!

Sağlık Bakanlığı tarafından internet ortamıüzerinde hizmete açılmış olan MHRS hastane randevu sisteminin vatandaşlara sağlamakta olduğu çok önemli fırsatlar ve avantajlar bulunuyor. Özellikle de her geçen gün hızla gelişen 21.yüzyıl teknolojisine sahip olan mobil cihaz ürünlerindeki yenilikler ile vatandaşlar yaşamları içerisinde nerede bulunuyor olursa olsun internete erişim sağlayabilme şansına sahip olabiliyor. Bu durumda internet üzerinde bireysel, kurumsal veya kamusal alanda kendisine sunulmakta olan dijital hizmet uygulamalarını her yerden 7 gün 24 saat kullanarak, reelde çok uzun süreler içerisinde yoğun emek harcayarak gerçekleştirebileceği işlemlerini internet üzerinden sadece dakikalar içerisinde gerçekleştirebilme şansını yakalıyor. Ayrıca hastane randevu işlemlerinizi https://hastanerandevu.gov.tr/Vatandas/ adresinden de yapabilirsiniz...

'Mucize' kurtuluş anbean kaydedildiBartın'da kavşakta iki otomobilin çarpışması sonucu araçlardaki 3 kişi yaralandı. Kaza sırasında yol kenarında bekleyen 1 kişi, son anda kendisini geriye atarak kurtardı. Kaza, çevredeki bir iş yerinin güvenlik kamerası görüntülerine anbean yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber