Geri Dön

Milli Piyango çekilişi bu akşam saat kaçta? Milli Piyango 9 Ocak çekilişi

Milli Piyango 2020 yılı ilk çekilişi bu akşam gerçekleştirilecek. Her ayın 9, 19 ve 29'unda gerçekleştirilen çekilişler ile talihlilerin belirlendiği Milli Piyango çekilişi basılı biletlerin satın alınmasının ardından gerçekleştirilen çekiliş sonuçlarına göre belirleniyor. Peki 2020 yılı Milli Piyango ilk çekilişi bu akşam saat kaçta gerçekleştirilecek?

Milli Piyango çekilişi bu akşam saat kaçta? Milli Piyango 9 Ocak çekilişi

Milli Piyango 9 Ocak çekilişi için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Milli Piyango İdaresi tarafından her ayın 9, 19 ve 29'unda gerçekleştirilen çekilişler ile talihlilerin belirlendiği Milli Piyango çekilişi 15:00'de başlayıp 18:00'de gerçekleştirilen büyük ikramiye çekilişi ile sonlanıyor. Peki Milli Piyango çekilişi bu akşam saat kaçta gerçekleştirilecek?

MİLLİ PİYANGO ÇEKİLİŞİ SAAT KAÇTA?

Binlerce vatandaş için umut kapısı olarak görülen Milli Piyango çekilişi bu akşam gerçekleştirilecek. 15:00'de başlayacak olan Milli Piyango çekilişi 18:00'de büyük ikramiyenin sahibinin belirlenmesi ile son bulacak

MİLLİ PİYANGO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

 

İstanbul'da TIR yangını! Trafik kilit...İstanbul'da mesai bitimine dakikalar kala TEM bağlantı yolunda yanan TIR trafikte aksamalara sebep oldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber