Milli Piyango çekilişi saat kaçta başlayacak? 9 Ekim MPİ çekilişi

Milli Piyango çekilişi her ayın 9, 19 ve 29'unda gerçekleştirilen özel çekilişler ile talihlilerini buluyor. Çekilişin gerçekleştirileceği tarihler öncesinde basılı olan biletlerin satın alınması veya bayilerde yer alan makinelerde oynanması ile Milli Piyango oyunu oynanabiliyor. Peki Milli Piyango çekilişi bugün saat kaçta?

Milli Piyango çekilişi saat kaçta başlayacak? 9 Ekim MPİ çekilişi

Milli Piyango çekilişi her ayın 9, 19 ve 29'unda gerçekleştirilen çekilişler ile talihlilerini buluyor. Basılı olan biletlerin satın alınmasına dayalı olarak gerçekleştirilen Milli Piyango'da Ekim ayının ilk çekilişi bu akşam gerçekleştirilecek.

Milli Piyango 9 Ekim çekilişi 15:00'dan itibaren Milli Piyango canlı çekiliş sayfası üzerinden gerçekleştirilecek.

18:00'de ise iki büyük ikramiye ve amorti çekilişi gerçekleştirilecek.

Bu da 'titiz' hırsız... Ayaklarına poşet geçiren hırsız kameradaSamsun’un Bafra ilçesinde telefon hırsızlığı kameraya yansıdı. İzinin belli olmaması için ayakkabılarına poşet geçirdi.Olay, Hacınabi Mahallesi Tekel Caddesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Fatih Türk’e ait iş yerinin cam kapısını kıran 1 kişi vitrinde bulunan 15 bin lira değerinde 4 adet telefonu alarak kaçtı. İş yerinin önünden geçen bir vatandaş, kapının kırık olduğunu fark etmesi üzerine durumu polise bildirdi. Olay yerine gelen ekipler yaptıkları inceleme sonucunda kaçan şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.Olay ani ise iş yerinin güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntülerde, hırsızın, izinin belli olmaması için ayakkabılarına poşet geçirdiği görülüyor. Cam kapıyı omuz atarak kıran zanlı, içeri girip vitrindeki telefonları toplayıp cebine koyuyor ve çıkıp izini kaybettiriyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber