Geri Dön

Mucize Doktor 14. bölüm 2. fragmanı... Yasemin Ergene yeniden doktor oldu

Mucize Doktor 14. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde daha önce "Doktorlar" dizisinden tanıdığımız Yasemin Ergene "Ela" karakteriyle diziye dahil oluyor.

Mucize Doktor 14. bölüm 2. fragmanı... Yasemin Ergene yeniden doktor oldu

Mucize Doktor 14. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Mucize Doktor yeni bölümde Ali, belli ki Nazlı'ya olan ilgisini belli etmemek için Adil Hoca'dan yardım istiyor. Öte yandan Ferman da Ali'ye bir yardım eli uzatıyor ama şartı var. Bakalım bu şart ne olacak?

YASEMİN ERGENE YENİDEN DOKTOR OLDU

Yeni bölümünde "Doktorlar" dizisinden tanıdığımız Yasemin Ergene yine "Ela" karekteri ile diziye dahil oluyor. Bu müjdeli haberi hastaneye Kıvılcım duyuruyor.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yavaş yavaş ilerleme kaydeden Ali’nin önünde şimdi büyük bir engel vardır; Adil’in de desteklemesiyle Ali sonunda birine dokunmaya karar vermiştir. Ama bu iş kesinlikle göründüğü kadar kolay değildir. Diğer tarafta Ferman’la ilgili hayal kırıklığına uğrayan Beliz bir yolculuğa çıkar. Ferman bakımını üstlendiği vakayı fazlasıyla kişiselleştirir ve Ali’yle tam bir çıkmaza girerler. Vakayı devretmeye bile kalkan Ferman hem kişisel hem profesyonel hayatında köşeye sıkıştıkça sıkışır. Bir takım hasta yakınlarının öfkesi Ali’yi hedef bulur. Ve sonunda sırlar açığa çıkar. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İmamoğlu'nun mektubuyla ilgili flaş açıklamaCumhurbaşkanı Erdoğan, cuma namazı sonrası Kısıklı'da gazetecilerin sorularını yanıtladı. Erdoğan," İmamoğlu'nun mektubu gizli bir mektup. Mektubun içinde çok daha farklı şeyler var. Şahsa aittir. Ben açıklama yapmayayım kendi açıklamak isterse bilemem." ifadelerini kullandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber