Muhteşem İkili final bölümü ile veda etti!

Kanal D'nin başrollerini Kerem Bürsin ve İbrahim Çelikkol'un paylaştığı dizisi Muhteşem İkili 12. bölümüyle final yaptı ve ekranlara veda etti. Peki Muhteşem İkili 12. ve final bölümünde neler oldu?

Muhteşem İkili final bölümü ile veda etti!

Muhteşem İkili 12. yeni bölümüyle son kez izleyicisinin karşısına çıktı. Salı akşamları Kanal D'de yayınlanan Muhteşem İkili'de ameliyata giren MKC için işler hiç de istediği gibi gitmedi. Peki Muhteşem İkili final bölümünde neler oldu?

MUHTEŞEM İKİLİ FİNAL BÖLÜMÜ ÖZETİ

Kanal D ekranında izleyenlerin karşısına çıkan sevilen dizi Muhteşem İkili 12. bölümü ile final yaptı. Barca'nın kurtulmasının ardından MKC ameliyata girmeye karar verir.Zorlu bir ameliyat geçirecek olan MKC için işler hiç de istediği gibi gitmeyecektir.

Barca'yı bitirmek için uğraşanlar bu kez de MKC'nin ameliyatına giren doktorlardan birini ölümle tehdit edecektir. Barca ise kendisine yapılanların hesabını sormak için harekete geçtiği sırada kurulan kirli oyunu öğrenecektir.

Çocuğun 4. kattan düşme anı güvenlik kamerasındaAntalya'nın Kumluca ilçesinde 4. kattaki dairenin balkonundan düşerek ağır yaralanan 2,5 yaşındaki çocuğun düşme anı, güvenlik kamerasına yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber