NBA'de normal sezonu en çok galibiyetle bitiren takım hangisidir?

İnternet üzerinden bilgi yarışması oynayarak para kazanmak isteyenler, her gün kendilerine verilen başka bir ipucucunun peşine düşüyor. Bu akşamın sorusu ise şöyle: "1968 yılında kurulan bu takım, geçtiğimiz haftalarda tamamlanan normal sezonun en fazla galibiyet alan takımı olmuştur. Sizce hangi takımdan bahsediyoruz?" İşte 2018-2019 sezonunda NBA'in normal sezonunu en fazla galibiyet alarak bitiren takım!

NBA'de normal sezonu en çok galibiyetle bitiren takım hangisidir?

Bilgi yarışması sevenler bu akşam da NVA ile ilgili bir sorunun peşine düştü. Verilen ipucu ile yarışmada biraz daha ilerlemek isteyen yarışmacılar şu soruya cevap arıyor: "1968 yılında kurulan bu takım, geçtiğimiz haftalarda tamamlanan normal sezonun en fazla galibiyet alan takımı olmuştur. Sizce hangi takımdan bahsediyoruz?"

NBA'de 2018-2019 sezonunu en fazla galibiyet ile tamamlana takım Milwaukee Bucks oldu. Bucks Yunan oyuncusu Giannis Antetokounmpo önderliğinde 82 maçlık normal sezonu 60 galibiyet ile tamamlayarak en yakın rakibinin 2 galibiyet önünde NBA normal sezoununu ilk sırada tamamlamayı başardı.

Korku dolu anlar! 2 çocuğuyla yola savrulduAntalya'nın Alanya ilçesinde, sürücüsünün kontrolünden çıkan otomobil, takla attı. Kazada otomobili kullanan anne ve 2 çocuğu ile yanlarında bulunan 1 kişi, yola savrularak, yaralandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber